"Вест Хем" обіграв "Уотфорд"

605

У матчі 36-го туру англійської Прем'єр-ліги сезону-2019/2020 «Вест Хем Юнайтед» приймав «Уотфорд». Зустріч відбулася в Лондоні на стадіоні «Олімпійський» і завершилася з рахунком 3: 1 на користь господарів.

Автором першого гола став півзахисник «Вест Хема» Майкл Антоніо, який відзначився на 6-й хвилині. Через чотири хвилини перевага «молотобійців» збільшив хавбек Томаш Соучек, якому асистував нападник Джаррод Боуен.

До перерви півзахисник лондонської команди Деклан Райс з пасу хавбека Марка Ноубла відправив ще один м'яч у ворота «Уотфорда». На початку другого тайму забив форвард гостей Трой Діні.

«Вест Хем», набравши 37 очок, займає 15-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії, «Уотфорд» (34) - 17-е.