Як українці "Гента" допомогли "Динамо" здобути перемогу

Київське Динамо в плей-офф Ліги чемпіонів на виїзді здобуло перемогу над Гентом.

У середу, 23 вересня, в Бельгії відбувся перший матч плей-офф Ліги чемпіонів між Гентом і Динамо. Гості здобули важливу перемогу на виїзді, обігравши бельгійців з рахунком 1: 2.

За Гент виступають українці: форвард Роман Яремчук, півзахисник Роман Безус та захисник Ігор Пластун. У стартовому складі Гента вийшли Яремчук і Безус.

На початку матчу Роман Яремчук, який ще не повністю відновився після травми, відчув, що не може далі продовжувати гру. На 25-й хвилині його замінив Кляйндінст.

Роман Безус на 53-й хвилині зробив гострий підкат, збивши Буяльського, і отримав другу жовту картку. До кінця матчу Гент грав в меншості.