Ястремська за крок від потрапляння на WTA Elite Trophy

Автор
Ястремська за крок від потрапляння на WTA Elite Trophy

Друга ракетка України може завершити сезон на престижному турнірі в Чжухаї.

Згідно з регламентом, на малому підсумковому турнірі в Китаї повинні виступити тенісистки, які в Чемпіонській гонці WTA зайняли позиції з 9 по 19-ю. Також організатори WTA Elite Trophy заздалегідь визначають володарку wild card – їй стала перша ракетка Китаю Ван Цян.

Даяна Ястремська в онлайн-версії Чемпіонської гонки займає 24-е місце, але для попадання на турнір в Чжухаї їй потрібно фінішувати хоча б на 22-й позиції. Вся справа в тому, що з WTA Elite Trophy вже знялися Анжелік Кербер і Маркета Вондроушова. Очевидно, що в Чжухаї не планує грати і Серена Вільямс.

Ястремській для потрапляння в прохідну зону на WTA Elite Trophy досить в сьогоднішньому матчі другого кола Кубка Кремля в Москві обіграти Кірстен Фліпкенс. Якщо Даяна впорається з цим завданням, то в Чемпіонській гонці обійде Слоан Стівенс і Марію Саккарі, яка свій матч першого раунду в Москві вже програла.

Перешкодити Ястремській кваліфікуватися на WTA Elite Trophy можуть Анастасія Севастова і Кароліна Мухова. Севастовій потрібно доходити як мінімум до півфіналу, а Мухову в Москві влаштує тільки фінал. Обидві конкурентки українки на Кубку Кремля вийшли до другого кола.