Microsoft "полагодить" оновлення для Windows 10

Автор
260
Microsoft "полагодить" оновлення для Windows 10

Microsoft анонсувала зміни роботи алгоритму отримання оновлень, зокрема покращать схему інсталяції драйверів, які входять до складу чергового патчу.

Нова функція дасть користувачам більше контролю над установкою драйверів, які автоматично "прилітають" на PC. На думку розробників, це дасть змогу уникнути проблем із сумісністю при розгортанні патчів, повідомляє Windows Latest.

В меню налаштувань Центру оновлень Windows з'явиться розділ "Додаткові оновлення", в якому будуть окремо перераховані різні версії драйверів для різних пристроїв з можливістю ручного регулювання.

Хоча автоматичний режим і збережеться в якості основного методу апдейта, пакети, які можуть не встановлюватися автоматично, з'являться на цій сторінці необов'язкових оновлень.

Нововведення також дасть змогу виробникам заліза публікувати драйвери таким чином, щоб Microsoft змогла попередньо протестувати їх на сумісність з ОС.

Смартфон Xiaomi Mi10 Pro повторно пройшов тест на продуктивність

Коли це запрацює

За наявною інформацією, поширення нової функції вже стартувало. Можливість ручного регулювання необов'язкових оновлень буде незабаром доступне користувачам з усіх регіонів.