На Донбасі проходить форум про відновлення миру під егідою ООН

Автор
На Донбасі проходить форум про відновлення миру під егідою ООН

Програма ООН із відновлення та розбудови миру є спільною ініціативою, що втілюється чотирма агенціями ООН.

У місті Святогірськ Донецької області проходить Форум "Програма ООН з відновлення та розбудови миру для реформ на сході України", який зібрав 120 учасників.

Про це повідомили в Донецькій обласній держадміністрвції.

"Форум "Програма ООН з відновлення та розбудови миру для реформ на сході України" розпочався 22 жовтня у Святогірську. Дводенний захід зібрав 120 учасників, серед яких – представники органів місцевого самоврядування та державної влади, громадських організацій, медіа та міжнародної спільноти», - поінформували в ОДА.

 Там зазначили, що особливо важливою стала участь у панельних дискусіях представників 36-ти цільових громад та 30 посадовців обласних та місцевих держадміністрацій Донецької та Луганської областей, які спільно підбили підсумки в середині другого етапу реформи місцевого самоврядування, що відбувається впродовж 2019 – 2020 років.

Привітали учасників форуму постійна представник ПРООН в Україні Дафіна Герчева, заступник міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода, керівниця відділу співробітництва Посольства Швейцарії Ніколь Рудер, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Представництва Європейського Союзу в Україні Бенедикт Геррманн, перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Мороз.

В ОДА нагадали, що Програма ООН із відновлення та розбудови миру є спільною ініціативою, що втілюється чотирма агенціями ООН – Фондом народонаселення UHPA, Програмою розвитку ООН, міжнародною організацією «ООН Жінки» й Продовольчою та сільськогосподарською програмою ООН ФАО.