Київрада зібралася на засідання після п'ятимісячної перерви

Автор
Київрада зібралася на засідання після п'ятимісячної перерви

Депутати Київської міської ради в четвер змогли зібратися для проведення засідання після п'ятимісячної перерви.

Міський голова Києва Віталій Кличко оголосив, що на засіданні присутні 71 зі 120 депутатів за необхідних 61. Мер столиці подякував присутнім за те, що вони змогли прибути на сесію, незважаючи на "політичну турбулентність".

"У залі зареєстровано 71 депутата, кворум є... Шановні колеги, добре, що депутати, розуміючи свою відповідальність перед киянами, зібралися сьогодні на засідання Київради. Нам необхідно ухвалити низку важливих для життєзабезпечення столиці України рішень", - зазначив Кличко.

Серед ключових питань для Києва міський голова назвав коригування до бюджету, які дадуть змогу врегулювати підвищення соціальних виплат, призначення надбавок співробітникам освітньої сфери, виплату зарплати транспортникам. Окремо Кличко заявив, що пріоритетом сьогодні постане питання підготовки Києва до опалювального сезону, який, як стверджує мер, розпочнеться в п'ятницю, 25 жовтня.

"Першими тепло почнуть отримувати заклади соціальної сфери, лікарні, дитячі сади та школи. На повний запуск системи теплопостачання за процедурою нам необхідно 10 днів. Не забуватимемо, що в Києві найбільша в Європі система централізованого постачання теплоенергії", - додав міський голова.

Востаннє Київрада збиралася на засідання 16 травня.

19 вересня Кличко повідомив, що Київрада вкотре зібрала кворуму для сесії (на засіданні зареєструвалися 38 депутатів за мінімально необхідного 61) і звернувся до Верховної Ради щодо його розпуску і призначення дострокових виборів у столиці.