Через теплу зиму, тварини в одеському зоопарку у відкритих вольєрах (Фото)

Автор
Через теплу зиму, тварини в одеському зоопарку у відкритих вольєрах (Фото)

Одеські ведмеді взимку сплять з перервами.

Багато мешанців одеського зоопарку, користуючись плюсовою температурою повітря в січні гуляють у відкритих вольєрах. Про це повідомляє "Думская" з посиланням на інформацію директора звіринця Ігоря Бєлякова. Приміром, мавпи виводять з укриття на повітря навіть найменшого дитинча. Комі того, комфортно себе почувають на вулиці в сонячні дні пелікани, фламінго та зебри. Незважаючи на теплу погоду, у зимову сплячку успішно залягли борсуки та їжаки. Що стосується ведмедів, то вони сплять з перервами.

 "Це не стільки через негоду, скільки через особливості харчування в зоопарку. Вони періодично прокидаються, просять їсти, знають, що їх нагодують, розминаються у відкритому вольєрі, а потім знову засинають", - пояснив директор зоопарку.

Зараз на території звіринця ведуться будівельні роботи - змінюють паркан, а також зводять новий вхід в зоопарк. У мерії кажуть, що реконструкція зоопарку не вплине на його роботу - закривати його не будуть.

Авіарейс Київ-Чернівці скасували через густий туман

"Закриття старого входу вирішить відразу кілька завдань. Це, зокрема, дозволить повністю перекрити Новощіпний ряд для проведення капітального ремонту з розширенням проїжджої частини", - пояснив одеський мер Геннадій Труханов.