У центрі столиці поліція посилила заходи безпеки

Автор
У центрі столиці поліція посилила заходи безпеки

Поліція посилила заходи безпеки у зв'язку з акціями в центрі Києва.

Співробітники поліції спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України заступили на посилене чергування, щоб не допустити порушень громадського порядку та забезпечити мирне проведення акцій у центрі Києва.

"Сьогодні у центральній частині Києва анонсовано проведення декількох масових акцій, зокрема біля адміністративних будівель органів державної влади. Для забезпечення громадської безпеки та порядку співробітники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, співробітники ДСНС, кінологи, вибухотехніки та поліція діалогу заступили на чергування в посиленому режимі", - повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Правоохоронці також звертаються до організаторів та учасників акцій з проханням дотримуватися норм законодавства, не порушувати громадський порядок і сприяти поліцейським у виконанні ними службових обов'язків.

Генпрокурор Рябошапка розповів як зростатиме зарплата прокурорів

Як повідомлялося, біля Офісу президента в четвер заплановано акцію протесту аграріїв проти земельної реформи. Учасники планують попрямувати до Верховної Ради.