На Львівщині СБУ блокували незаконне ввезення товарів на понад 1,7 млн

Автор
394
На Львівщині СБУ блокували незаконне ввезення товарів на понад 1,7 млн

Правоохоронці виявили під 22 тоннами азотної солі 100 коробок із незадекларованим одягом майже на 1 млн. грн.

Співробітники Служби безпеки України у Львівській області припинили три факти контрабанди товарів європейських виробників на понад 1,7 млн грн, повідомляє прес-центр СБУ у вівторок. 

"Оперативники спецслужби отримали інформацію, що кілька міжнародних перевізників планують протиправно переправити через державний кордон різні групи товарів із Європи. Так, під час огляду вантажного автомобіля на пункті пропуску "Краковець-Корчова" правоохоронці виявили під 22 тоннами азотної солі 100 коробок із незадекларованим одягом майже на 1 млн грн", - ідеться в повідомленні. 

Крім того, на цьому самому пропускному пункті правоохоронці завадили незаконному ввезенню нових комплектуючих до автомобілів. Встановлено, що житель Львівської області сховав запчастини в салонах і багажних відділеннях восьми імпортованих "євроблях". За попередніми підрахунками, вартість невнесеного до декларації вантажу становить 200 тис. грн. 

Масштабне затримання: СБУ викрила міжнародну банду 

Також правоохоронці запобігли контрабанді продуктів харчування на 500 тис. грн. Зазначається, що товар житель Волинської області замаскував серед будівельних матеріалів.