ОБСЄ зафіксувала 48 одиниць озброєння та техніки за межами місць зберігання

Автор
364
ОБСЄ зафіксувала 48 одиниць озброєння та техніки за межами місць зберігання

СММ ОБСЄ зафіксувала загалом 48 випадків таких порушень.

Збройні формування РФ продовжують розміщувати військову техніку як з порушенням ліній відведення, так і за межами виділених місць зберігання озброєння. Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.

“У щоденному звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 29 лютого 2020 року оприлюднена інформація, що 27 лютого в непідконтрольних урядові України районах Луганської області БПЛА малого радіуса дії зафіксував 16 одиниць озброєння, розміщених з порушенням ліній відведення, а також 32 одиниці озброєння за лініями відведення, однак за межами виділених місць зберігання”, - йдеться в повідомленні.

Зокрема, на навчальному полігоні поблизу населеного пункту Шимшинівка зафіксовано 5 самохідних гаубиць (2С1 «Гвоздика», 122 мм) та 1 протитанкову гармату (МТ-12 «Рапіра», 100 мм), а на навчальному полігоні поблизу населеного пункту Бугаївка 6 буксируваних гаубиць (Д-30 «Жаба», 122 мм) та 4 протитанкових гармати (МТ-12 «Рапіра», 100 мм). Зазначене озброєння було розміщено з порушенням ліній відведення.

Шість років тому Росія ухвалила рішення ввести свої війська в Україну

Крім того, на зазначених вище полігонах було зафіксовано 30 танків (Т-64 – 18 од., Т-72 – 3 од., Т-72Б – 9 од.) та 2 буксируваних міномети (ПМ-38, 120 мм), що були розміщені за лініями відведення, але за межами виділених місць зберігання.

Українська сторона СЦКК вкотре зазначила, що своїми діями збройні формування Російської Федерації вкотре створюють небезпеку для цивільного населення та демонструють небажання дотримуватись Мінських домовленостей.