Затримано посадовця секретаріату Кабміну на хабарі у 2,5 млн грн (Фото)

Автор
Затримано посадовця секретаріату Кабміну на хабарі у 2,5 млн грн (Фото)

Державне бюро розслідувань затримало чиновника Секретаріату Кабміну на хабарі у 2,5 млн грн.

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань (ДБР) у місті Києві затримали начальника одного з управлінь Секретаріату Кабінету Міністрів України за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України) від представника будівельного бізнесу, повідомляється на сайті ДБР у вівторок ввечері. 

"За попередньою інформацією, посадовець Секретаріату Кабміну із залученням посередника вимагав від представника суб’єкта підприємницької діяльності 2,5 мільйони гривень. "Відкат" призначався за підписання актів приймання-передачі виконаних будівельних робіт та відкликання судових позовів до підрядника", - йдеться в повідомленні. 

Керівника управління затримано безпосередньо під час отримання ним неправомірної вигоди у сумі 2 млн грн. Наразі вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру та обрання щодо нього запобіжного заходу.

Українського кореспондента номінували на премію Royal Television Society

Як повідомлялося раніше, кореспондента The Associated Press Мстислава Чернова п'яте номінували на британську премію Royal Television Society.