КМДА: у школах Києва посилено профілактику захворювань

Автор
346
КМДА: у школах Києва посилено профілактику захворювань

"Заклади забезпечено всім необхідним", - зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Усі навчальні заклади Києва зобов'язали посилити контроль за станом здоров'я дітей і в разі погіршення самопочуття насамперед вимірювати температуру, повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації. 

"Шановні батьки, вам не варто хвилюватися, бо в кожному садочку та школі ми контролюємо стан здоров'я дітей, продовжуємо проведення щоденного моніторингу відсутності та опитування самопочуття присутніх. За потреби батьків буде поінформовано про стан дитини. Але сподіваємося на ваше розуміння та просимо в разі виявлення ознак захворювання у дитини залишити її вдома та звернутися до сімейного лікаря", - повідомив на прес-брифінгу щодо протиепідемічних заходів проти коронавірусу Covid-19 у навчальних закладах Києва заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. 

Він додав, що заклади забезпечено всім необхідним, зокрема термометрами, а районні управління освіти закупили дезінфікувальні та мийні засоби для всіх садків та шкіл.

«Велике будівництво» на Херсонщині транслюватиметься онлайн 

"Ми запровадили комплекс заходів та обмежимо доступ до шкіл, зокрема і батькам. У школах запроваджено "п'ятихвилинки здоров'я" до і після уроків. Учителі нагадують учням про правила особистої гігієни та поведінки під час поширення інфекційних захворювань. Правильна щоденна комунікація з дітками про елементарні правила гігієни - важлива частина цілого комплексу заходів із запобігання будь-яким захворюванням", - наголосив заступник голови КМДА.

Керівники освітніх закладів уже посилили дезінфекційний режим (вологе прибирання, очищення поверхонь меблів, дверних ручок тощо; провітрювання приміщень, дотримання температурного режиму, дотримання режиму особистої гігієни всіх учасників освітнього процесу), йдеться в повідомленні.