Рада ухвалила дату першого урочистого засідання у новому складі

Автор
Рада ухвалила дату першого урочистого засідання у новому складі

По ініціативі "Слуги народу" перше урочисте засідання нової Верховної Ради відбудеться ще цього літа.

Перше урочисте засідання Верховної ради 9 скликання відбудеться 29 серпня.

Таке рішення було ухвалене під час першого засідання підготовчої депутатської групи у парламенті, повідомляє кореспондент.

"Наша політична сила пропонує провести перше засідання Верховної Ради дев’ятого скликання 29 серпня для того, щоб не затягувати цей процес, для того, щоб парламент якомога швидше розпочав працювати і для того, щоб ми змогли показати, як ВР нового скликання ефективна у своїй діяльності", - сказав голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков, який очолив цю групу.

З цього приводу виникла дискусія, оскільки представники інших політичних сил пропонували інші дати, зокрема 20 серпня, 3 вересня. Але рішення таки було ухвалене провести перше засідання 29 серпня.

Як повідомлялося, відповідно до вимог частини 2 статті 13 Регламенту Верховної Ради, до Підготовчої депутатської групи були делеговані представники від партій, котрі подолали п’ятивідсотковий бар’єр, а саме: "Слуга народу" - 17; "Опозиційна платформа - За життя" - 3; Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" - 2; "Європейська солідарність" - 2; "Голос" - 1.

Підготовчу групу Верховної Ради IX скликання очолив представник партії "Слуга народу" Дмитро Разумков, його перший заступник - представник тієї ж політсили Руслан Стефанчук, секретар - представник партії "Голос" Ярослав Железняк.