Порошенко прокоментував затримання Гладковського і Пашинського

Автор
Порошенко прокоментував затримання Гладковського і Пашинського

За словами Порошенка затримання Пашинського та Гладковського - це "відповідь" влади за непопулярні дії в економічній сфері.

Народний депутат, п'ятий президент України Петро Порошенко вважає популістськими затримання екс-народного депутата Сергія Пашинського, а також директора корпорації "Богдан", екс-заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олега Гладковського.

"Ще з римських часів популісти при владі завжди керують за правилом "хліба й видовищ". Коли недодають хліба, то годують шоу. Феєричними затриманнями можна зривати оплески. Але до першого антракту, коли глядачі побачать, що в театральному буфеті - порожньо. Принаймні саме таке враження справляє бюджет", - йдеться в заяві Порошенка, поширеній у п'ятницю ввечері прес-службою партії "Євросолідарність".

Він зазначив, що в "Європейській солідарності" досконально вичитали бюджет наступного року. І з бюджету кудись поділися навіть ті починання, які стартували цього і минулого року.

"Не буде тринадцятої пенсії, яку навесні ми започаткували для пенсіонерів з найнижчими пенсіями. Не буде доплати за третю, четверту дитину, не буде продовження програми з будівництва сільських амбулаторій і телемедицини. Не буде підвищення грошового забезпечення наших воїнів", - перерахував парламентар.

Зате, додає п'ятий президент, буде тиск на осіб-підприємців. "Днями "Слуги народу" ощасливили народ законом про верифікацію соціальних виплат. Замість обіцяного вам зниження тарифів - зменшать кількість одержувачів субсидій. А декого навіть попросять повернути вже отримані раніше гроші - є в законі і така стаття", - зазначив Порошенко.

При цьому політик запевнив, що "Євросолідарність" боротиметься за перегляд позицій у держбюджеті-2020 під час його підготовки до другого читання: "Економіка сьогодні в кращому стані, ніж кілька років тому. Зараз існує значно більше можливостей, ніж мали ми рік чи два тому. Головне, аби була політична воля".