Ігровий бізнес в Україні знову хочуть легалізувати

Автор
Ігровий бізнес в Україні знову хочуть легалізувати

Рада схвалила легалізацію грального бізнесу в Україні.

За ухвалення відповідного законопроекту проголосували 260 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів. Верховна Рада України схвалила законопроект про легалізацію грального бізнесу в Україні.

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідного законопроекту про державне регулювання діяльності щодо організації і проведення азартних ігор (№2285-д) у першому читанні проголосували 260 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Сьогодні депутати мають розглянути законопроект про внесення змін до Регламенту Верховної Ради, що стосуються удосконалення законодавчої процедури.

Крім того, сьогодні парламентарії планують розглянути законопроекти про повну загальну середню освіту, про внесення змін у деякі закони щодо питань громадянства і про створення національного органу інтелектуальної власності.

Виграв 300 тисяч в покер відразу після заручин

Також сьогодні в порядку денному засідання Верховної Ради є значна кількість законопроектів, присвячених економічних питань. Зокрема, це проект закону про фінансовий лізинг.