Створення регіональних представництв: ЦВК про роботу над Виборчим кодексом

Автор
Створення регіональних представництв: ЦВК про роботу над Виборчим кодексом

Центральна виборча комісія розповіла про роботу комісії над створенням регіональних представництв.

Центральна виборча комісія працює над створенням регіональних представництв та пропонувала запровадити призначення керівного складу окружних виборчих комісій на постійній основі.

Про це розповів голова ЦВК Олег Діденко під час зустрічі з надзвичайним і повноважним послом Альбертом Йонсоном, який очолював Місію Бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ зі спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України 21 липня 2019 року.

“Це серйозний напрям розвитку та ефективний шлях до підвищення професіоналізму всієї вертикалі виборчих комісій”, – розповів іноземним партнерам Діденко, зазначивши, що нині ЦВК працює над створенням своїх регіональних представництв.

Крім того, він поінформував іноземну делегацію про те, що комісія у новому складі активно долучилася до роботи над Виборчим кодексом, ухваливши окрему постанову з пропозиціями щодо його вдосконалення, більшість з яких, за його словами, враховані парламентаріями.

Разумков збирається відвідати три області України

Водночас Діденко зауважив, що “в аспекті підвищення професійності членів окружних виборчих комісій” ЦВК пропонувала запровадити призначення керівного складу ОВК на постійній основі, але поки що ця ініціатива не знайшла підтримки у Верховній Раді.