Кулеба: Кабмін разом з НАТО проведе спеціальний тренінг для службовців

Автор
Кулеба: Кабмін разом з НАТО проведе спеціальний тренінг для службовців

Кабмін разом з НАТО проведе спеціалізований курс у рамках програми Україна-НАТО для службовців з 52 державних інституцій.

Цьогоріч в Україні відбудеться спеціалізований курс у рамках програми Україна-НАТО з професійного розвитку, під час якого найкращі фахівці Альянсу та України вперше навчатимуть службовців з 52 державних інституцій навичкам публічних виступів, аналітичного мислення, стратегічного планування, проектного менеджменту.

Як повідомила прес-служба уряду, про це заявив віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.

"Українські держслужбовці, які займаються євроатлантичною інтеграцією у державних інституціях, мають хороший рівень фахових знань. Але завжди існував серйозний брак навичок публічних виступів, презентації, володіння англійською мовою та ін. Цьогоріч ми вперше організовуємо за підтримки Альянсу масштабний тренінг з підвищення саме таких навичок для фахівців 52 українських державних інституцій", - розповів віце-прем’єр-міністр.

Укрпошта: ВООЗ не забороняла транскордонні переміщення товарів через коронавірус

За його словами, у навчальному курсі візьмуть участь державні службовці, до посадових обов’язків яких входять питання євроатлантичної інтеграції України. Для проведення тренінгів до України прибудуть найкращі фахівці Альянсу, а також будуть залучені українські експерти, зокрема, з недержавного сектору.

"Завдяки такому навчанню Україна матиме, образно кажучи, спецпідрозділ фахових євроатлантистів на державній службі. Це один з прагматичних кроків нашого уряду, спрямований на реальне зближення України з НАТО, який суттєво підвищить ефективність взаємодії між нашою державою та Альянсом. За таких держслужбовців буде не соромно", - пояснив Кулеба.

Навчання проходитиме у рамках проекту "Champions 100", який організовується програмою Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони України (Professional Development Program) спільно з урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції. За результатами навчання учасники отримають сертифікати.