Арахамія: ВР розглядатиме законопроект щодо ринку землі всю ніч

Автор
Арахамія: ВР розглядатиме законопроект щодо ринку землі всю ніч

Арахамія заявляє, що достатньо голосів на підтримку законопроекту про ринок землі.

У фракції "Слуга народу" достатньо голосів на підтримку законопроекту про ринок землі, але працювати доведеться всю ніч, заявляє голова фракції Давид Арахамія.

"Говорили, що це важливе голосування. Сьогодні ми заходимо в ринок землі. Це -партійна програма, наша обіцянка звільнити від кріпацтва 7 мільйонів українців, які володіють своєю землею. І про це ми говорили", - розповів Арахамія журналістам після засідання фракції за участю президента Володимира Зеленського. 

Він також повідомив, що на фракції провели сигнальне голосування. "У нас є голоси, досить. Більше ніж 226", - зазначив Арахамія. 

Помпео: Крим втрачений і світові гравці чудово розуміють

Депутат повідомив, що на пленарному засіданні буде запропоновано розглядати питання порядку денного на четвер до їх повного завершення. "Зараз будемо голосувати. Хочемо проголосувати до вичерпання питань. Це означає, скільки ми зможемо витримати, стільки й сидітимемо. Я вас запрошую, беріть з собою їжу. Працюватимемо всю ніч. Має же цей парламент хоч одну ніч попрацювати?", - зазначив він.

У свою чергу перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, також підтвердив, що більшість фракції погодилися підтримати законопроект №2078-10 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

"Сьогодні планується розгляд питання щодо ринку землі, і президент ще раз озвучив нашу спільну ідеологічну позицію та закликав депутатів підтримати цей важливий законопроект", - розповів Корнієнко.