У Молдові відсторонили українського консула

Автор
У Молдові відсторонили українського консула

Молдовська сторона висловила прохання, щоб консул не залишав територію Молдови на час проведення слідчих дій, тож дипломат залишається у Молдові.

Молдова поінформувала посольство України про заяву від своєї громадянки щодо вчинення проти неї злочину українським консулом у місті Бельці, після чого дипломата відсторонили від виконання посадових обов’язків.

Про це повідомила пресслужба МЗС України.

“Молдовська сторона повідомила посольство України про проведення слідчих дій компетентними органами цієї держави з метою перевірки заяви, що надійшла від громадянки Республіки Молдова, про вчинення щодо неї злочину українським консулом в м. Бельці”, - ідеться у повідомленні.

За даними МЗС, молдовська сторона висловила прохання, щоб консул не залишав територію Молдови на час проведення слідчих дій, тож дипломат залишається у Молдові.

Депутат "Батьківщини" написав заяву в поліцію на депутата "Слуги народу"

“Державним секретарем МЗС України відкрито дисциплінарне провадження, на час проведення якого зазначеного консула відсторонено від виконання посадових обов’язків”, - додали в МЗС.

Наразі в українському МЗС очікують на результати проведення слідства молдовськими компетентними органами.

Раніше деякі ЗМІ повідомили, що українського консула в Бельцях нібито звинуватили у зґвалтуванні неповнолітньої громадянки Молдови.