Пристайко зустрівся з прокурором Міжнародного кримінального суду в Мюнхені

Автор
126
Пристайко зустрівся з прокурором Міжнародного кримінального суду в Мюнхені

Мюнхенська конференція з безпеки відкрилася в п'ятницю, захід триватиме до неділі.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко зустрівся з прокурором Міжнародного кримінального суду Фату Бенсудою на полях 56-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки, повідомляє прес-служба МЗС України.

"Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко провів зустріч з прокурором Міжнародного кримінального суду Фату Бенсудою на полях Мюнхенської конференції з питань безпеки", - йдеться в повідомленні на сторінці МЗС у Твіттері.

Мюнхенська конференція з безпеки відкрилася в п'ятницю, захід триватиме до неділі. Конференція була заснована в 1963 році як форум країн НАТО. Це міжнародний дискусійний майданчик, який щорічно збирає політичних лідерів усього світу. За підсумком заходу зазвичай не підписують Комюніке і не ухвалюють інших письмових рішень, проте конференція є важливим майданчиком для контакту представників різних держав.

Зеленськийв в Мюнхені зустрінеться з головою МВФ і генсекретарем НАТО

Як повідомлялося раніше, Президент України Володимир Зеленський у рамках робочої поїздки в ФРН 15 лютого зустрінеться в Мюнхені з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою та генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.