На позачергове засідання Верховної Ради запросили Кабмін

Автор
649
На позачергове засідання Верховної Ради запросили Кабмін

Президент Володимир Зеленський направив Голові Верховної Ради Дмитру Разумкову листа з вимогою скликати позачергове засідання парламенту.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков зазначив, що обговорив з Президентом України Володимиром Зеленським порядок денний позачерговогопленарного засідання парламенту, яке відбудеться 4 березня. Про це Разумков розповів журналістам після урочистостей з нагоди започаткування традиції несення Почесної варти Національної гвардії України.

“Так, я спілкувався з Президентом. Я думаю, що ті питання, які були запропоновані до розгляду Верховній Раді України, вони дійсно важливі, вони актуальні. Ви знаєте, що зараз ми знаходимось в режимі розгляду питань земельної реформи. Під час розгляду цих питань неможливо розглядати інші питання, не проголосувавши за це. І саме тому є деякі важливі і законопроєкти, і теми, які сьогодні знаходяться на порядку денному суспільства, тому Президент і запропонував їх розглянути у середу”, - наголосив спікер.

Відповідаючи на питання чи будуть присутні члени Кабінету міністрів під час засідання позачергової сесії, Разумков заявив: “Так, Кабінет міністрів буде запрошений, буде присутній на засіданні Верховної Ради України. Я в цьому впевнений на 99%”.

Єрмак зустрівся в Мінську з новим кремлівським "куратором по Україні"

Він нагадав, що депутати заслухають звіти МВС, СБУ, ДБР, НАБУ та Офісу Генерального прокурора. Інші члени уряду так само зможуть надати відповіді на питання як суспільства, так і народних депутатів України.

В Офісі Президента поінформували, що глава держави звернувся з проханням включити до порядку денного засідання питання щодо розгляду декількох проєктів законів та щодо Кабінету міністрів. Крім того, Президент попросив заслухати звіт про діяльність правоохоронних органів. Подробиць в ОП тоді не надали.

Разумков скликав позачергове пленарне засідання Верховної Ради на 16 годину 4 березня 2020 року.

Французька депутатка спростувала свою причетність до “плану Медведчука”

У суботу, 29 лютого, Президент України звернувся до Верховної Ради щодо включення додаткових питань до порядку денного позачергового пленарного засідання ВР.

Зокрема, на позачерговому засіданні заплановано розгляд наступних питань:

1. проєкт закону про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році для участі у багатонаціональних навчаннях (№ 3003П);

2. проєкт закону про внесення змін до розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” закону “Про національну безпеку України” щодо набрання чинності положеннями стосовно головнокомандувача ЗСУ, Генерального штабу ЗСУ, видів і окремих родів військ (сил), (№ 3015П);

3. проєкт закону про ратифікацію Рамкового договору між урядом України та урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки посилення морської безпеки та охорони України (№ 0025У);

4. проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів у зв’язку з прийняттям закону “Про запобігання корупції” (друге читання) (№ 2500Д);

5. про Кабінет міністрів України;

6. про діяльність МВС, СБУ, ДБР, НАБУ, Офісу генпрокурора у сфері подолання корупції в Україні і зміцнення правопорядку.