Нова колекція одягу від Макса Барських (Фото)

Автор
768
Нова колекція одягу від Макса Барських (Фото)

Макс Барських запускає нову колекцію одягу, яку він створив разом з українською дизайнеркою LITKOVSKAYA - перші фото речей.

Український співак Макс Барських разом з LITKOVSKAYA випустять нову колекцію одягу.

Після успішного запуску першої колекції Макса Барських #BEREGA в 2018 році, артист продовжує розвивати напрямок власної лінії одягу, - і знову робить це, об'єднавши зусилля з брендом LITKOVSKAYA. На цей раз асортимент офіційного мерчу музиканта став ще ширше, домінантними в ньому виступили червоний, білий і чорний колір, а знаковими елементами – терновий вінець, назва шостого повноформатного альбому «1990» і язики полум'я.

Макс Барських випускає нову колекцію одягу (Фото: Instagram Max_barskih)

Офіційним саундтреком рекламної кампанії PRAY AT THE DANCEFLOOR став третій україномовний сингл «Двоє» з майбутнього альбому Барських. 

Співак придумав нову колекцію речей

У колекцію ввійшли універсальні базові речі sport casual, які підійдуть, як для «неї», так і для «нього»: худі, два види футболок, лонгслив, водолазка, спортивні штани, шорти, шкарпетки, шкіряний аксесуар «терновий вінець» і ексклюзивний рюкзак-трансформер, - останній можна буде використовувати в якості віп-запрошення на один з концертів в рамках міжнародного туру. Всі вироби колаборації упаковані в пакети з біорозкладаного пластику. 

Речі з нової колекції Макса Барських

Перший дроп надійде в продаж на концерті у Вільнюсі вже 27 лютого.

Макс Барських випустить колекцію одягу

Відомо хто очолив італійський бренд Prada

Авторами візуальної частини рекламної кампанії нового кампейна MAX BARSKIH х LITKOVSKAYA виступило творче об'єднання художників ГОРСАД. Натхненні фресками епохи Відродження, фотохудожники змішали в кадрі біблійні мотиви і рейверскую естетику. Головними героями зйомки стали самі Макс Барських і Ліля Літковська.