Названо кращий продукт для підвищення чоловічої сили

Автор
571
Названо кращий продукт для підвищення чоловічої сили

Допоможе впоратися з делікатною проблемою еректильної дисфункції.

Лікарі впевнені, що зелені овочі діють на організм, як справжня вітамінна бомба. Включення їх в раціон допоможе позбутися зайвих кілограмів і нормалізувати кровообіг. Також в їх складі міститься багато речовин, які надають позитивний вплив на чоловіче здоров'я

Фахівці прийшли до несподіваних висновків: мариновані і солоні огірки можуть допомогти вирішити делікатну проблему еректильної дисфункції.

Солоні огірки не тільки не втрачають при консервуванні вітаміни, але і в процесі збагачуються додатковими солями натрію, хлору і магнію, які підвищують потенцію. 

Також цей продукт містить величезну кількість клітковини, яка прискорює загоєння мікротріщин і допомагає крові краще циркулювати в судинах. Останнє також сприяє припливу крові в чоловічий статевий орган.

Дієтологи розповіли про ще один зелений плід, який дуже корисний для чоловічого здоров'я: це бамія. Зелений овоч дуже нагадує звичайний огірок. Бамія підвищує потенцію, зміцнює імунітет, позитивно впливає на зір і навіть сприяє швидкому одужанню від простудних захворювань.

Топ-10 фільмів для перегляду з дівчиною (Відео)

Але це не всі корисні властивості огірків. Також вони:

  • містять вітаміни A, B і C , які зміцнюють імунну систему і заряджають енергією;
  • у складі овоча є секоизоларициресинол, ларисиресинол і пиноресинол. Ці три з'єднання сприяють зниженню ризику виникнення онкологічних захворювань, таких як: рак яєчників, рак молочної залози, рак передміхурової залози і матки;
  • сік огірка допоможе впоратися з хворобами ясен;
  • знижує рівень сечової кислоти в організмі і допомагає підтримувати здоров'я нирок;
  • огірок містить калій, магній і кремній, тому його часто використовують в spa-процедурах.