Причини за якими жінки зраджують своїм чоловікам

Автор
353
Причини за якими жінки зраджують своїм чоловікам

12 реальних причин, за якими жінки зраджують.

Коли ми чуємо слово «зрада», то, як правило, думаємо про чоловіків. Адже, як відомо, за своєю природою чоловіки полігамні, а жінки моногамні, тому вважається, що жінкам зради не властиві. Однак це далеко не так.Навіть попри те, що більшість людей вважають зраду аморальною, з'ясувалося, що 74% чоловіків і 64% жінок зізналися, що змінили б, якщо б знали, що про неї ніхто не дізнається. І, незважаючи на те, що жіночим зрадам ще дуже далеко до чоловічих, тим не менш, з кожним роком все більше жінок свідомо зраджують своїм дружинам, передає Ukr.Media.

Чому жінки зраджують чоловікам

Часті розлуки 

На можливість зради впливають також такі фактори, як часті відходи чоловіка у відрядження, ненормований режим робочого дня або робота одного з подружжя в різні зміни.

Якщо чоловік і дружина проводять чимало часу окремо один від одного, то ризик вступу у позашлюбні зв'язки підвищується на 20% .

Приклад зради

Однією з досить частих причин є приклад, який подає жінці її подруга. Це може бути навіть звичайна плітка або розмова про чийого чоловіка. Чим більше у жінки різних дружніх зв'язків, чим більше у неї знайомих, тим більше з'являється прикладів зрад, в тому числі і подружніх.

Спосіб припинити відносини

Замість того, щоб закінчити відносини, вона йде на зраду. Нікому не хочеться бути ініціатором розриву відносин, а зрада – це легкий спосіб поставити крапку.

Це ще одна причина, по якій партнерам так важливо обговорювати свої проблеми. Дайте їй знати, що вона може поговорити з вами про все, що ви її любите, щоб подолати всі труднощі у відносинах.

Криза середнього віку або гормональні зміни

Не тільки чоловіки переживають кризу середнього віку. Жінки також турбуються з приводу старіння і починають боятися, що втратять якості, які колись робили їх бажаними.

Зрада є способом жінки знову відчути себе сексуальніше і привабливіше, хоча, в кінцевому підсумку, може тільки погіршити ситуацію.

Нудьга в ліжку

Секс може стати монотонним: ті ж самі пози, та сама обстановка, той самий чоловік. Інтрижка на стороні додає гострі відчуття і розбурхує кров.

Щоб уникнути рутини, не варто повторюватися. Несподівано рушайте кудись на вихідні, спробуйте секс в незвичайних місцях, поцілуйте її без причини. Раптовість додає хвилювання.

Емоційне віддалення

Жінки – емоційні утворення. Їм потрібна не тільки фізична, але і емоційна підтримка. Коли чоловік віддаляється, вона бачить в цьому загрозу розриву. В такому випадку, для неї це, скоріше, не зрада, а спроба рухатися далі. Щоб уникнути цього, чоловікові важливо бути присутнім у відносинах і ділитися своїми почуттями.

Відчуття, що її не цінують, не помічають або ігнорують

Жінки виконують безліч функцій у відносинах: підтримання порядку, покупка продуктів, догляд за дитиною і так далі.

Коли вона починає відчувати себе скоріше служницею і домробітницею, ніж жінкою, у неї з'являється спокуса завести роман на стороні.

Якщо ж чоловік проводить весь свій час на роботі або розважаючись з друзями, це ще більше штовхає її шукати уваги в іншому місці.

Для того, щоб виправити ситуацію, не треба кидати роботу, але важливо не забувати дякувати їй за все, що вона робить.

Недолік близькості

Зовні може здаватися, що в неї є все: хороша квартира, машина і високооплачувана робота.

Однак у відносинах жінці може не вистачати самого головного – близькості. І тут мова йде не тільки про сексе, але і про обійми, поцілунки, дотики і спілкування. Жінки прагнуть цього, і якщо не отримують цього вдома, починають шукати близькості на стороні.

Щоб підтримувати близькість, важливо проводити час разом, іноді роблячи масаж ніг або влаштовуючи романтичну вечерю для двох.

Помста

Якщо жінка відчуває, що її зрадили і зробили їй боляче, то у неї нерідко виникає бажання змусити свого партнера страждати так само, як вона.

Таким чином, зрада стає її способом отместки, свого роду шанс зрівняти рахунок.

Звичайно, складно просто стерти те, що сталося, але ви можете попросити у неї вибачення, запевнити її в тому, що цього більше не станеться і показати це своїми діями.

Низька самооцінка

Секс може миттєво підняти самооцінку жінки, змусити її відчути себе привабливою, бажаною і коханою.

Якщо у жінки низька самооцінка, це автоматично не означає, що вона буде змінювати. Але, якщо вона відчуває себе в безпеці у відносинах, це може утримати її від подружньої невірності.

В цьому випадку достатньо приділити їй увагу, задавати питання і хоча б інколи робити компліменти, і ви побачите, що навіть невелика похвала може створити чудеса.

Бажання відчути себе «поганою дівчинкою»

Так само, як і чоловіки, які часом хочуть пуститися у всі тяжкі, деякі жінки по натурі є справжніми тигрицами, які чекають, коли їх випустять на свободу.

Така фривольна поведінка зазвичай починає проявлятися у відповідь на якісь зміни в житті – схуднення, нова робота, нові друзі або криза середнього віку.

Які жінки найбільше люблять секс: дослідження

У цьому випадку важливо продовжувати спілкуватися, і, можливо, їй легше буде розповісти про те, що відбувається, замість того, щоб виливати душу якомусь незнайомцю.

Недолік інтимної близькості

Часто з появою дітей і вантажу відповідальності сімейного життя сон у парі стає більш важливим, ніж секс.

Однак жінці важливо відчувати себе бажаною. Якщо чоловік не дає їй цього відчуття, вона може почати шукати його на стороні.

Щоб підігріти почуття, запросіть її на побачення, відправте їй провокаційні повідомлення і не дозволяйте повсякденним турботам встати на шляху інтимних моментів вашого життя.