Жінки за знаком Зодіаку, які часто залишаються старими дівами

Автор
492
Жінки за знаком Зодіаку, які часто залишаються старими дівами

Всупереч поширеній думці про те, що жінка повинна бути берегинею домашнього вогнища, деякі будують кар'єру і зовсім не бачать себе в цій ролі.

Комусь потрібні не хатні посиденьки біля каміна, а яскраве, насичене емоціями життя зі злетами і падіннями. Їх мало цікавлять любовні стосунки, адже вони забирають багато сил і енергії. У шлюб такі дами вступають пізно, а в народі їх називають старими дівами.

Астрологи розповіли, які жіночі знаки Зодіаку дуже самодостатні, щоб заводити романи на довготривалу перспективу.

  • Діва

Жінки-Діви дуже люблять себе, щоб вручати своє життя і свободу будь-якій людині. Їх перша і головна мета — самореалізуватися, втілити мрії в життя і стати жінкою з великої літери.

Діви — сильні особистості, які не потребують підтримки. Вони можуть самостійно подолати будь-які перешкоди та негаразди.

Вони вольові та сильні духом, знають собі ціну, ціну своїй праці і успіху. Діви не поділяють теорії про те, що з коханим рай у курені. Вони люблять усе красиве, витончене і дороге. Представники цього знака Зодіаку ніколи не погодяться на сільський будиночок з пічкою і туалетом на вулиці, враховуючи їх педантичність і маніакальну пристрасть до повного порядку.

4 знака Зодіаку, які просто не уявляють себе у шлюбі

Розум у жінок-Дів переважає над емоціями, і вони досить критичні, що відштовхує від них чоловіків. Сильній і розумній жінці цілком комфортно в сучасному світі, і їй не потрібні додаткові навантаження у вигляді постійно вимагаючих увагу та догляд чоловіків. Не варто забувати про завищені вимоги до партнера. Ці жінки можуть багато дати, але ще більше вони хочуть отримати від чоловіків, а деякі побажання просто нереально виконати.

  • Козеріг

Жінки-Козероги дуже рідко виходять заміж рано і по любові. Як правило, шлюби, укладені в ранньому віці, розпадаються, а ось після 50 років — ідеальний вік для цих жінок. До цього часу вони зазвичай домагаються небувалих висот у кар'єрі, спробували все, що можна було спробувати. В юності дії жінок-Козерогів більше спрямовані на досягнення успіху, ніж на любовну суєту. Хоча це не скасовує численних швидкоплинних романів в їх житті.

Ці жінки люблять викликати захоплення у чоловіків: відверте вбрання, загравання, кокетство, флірт. Як тільки вони потрапляють в ланцюги підступних Козерогів, то залишаються в них назавжди.

В якомусь плані це фатальні жінки, про них неможливо просто взяти і забути. У той час як самі Козероги дуже швидко забувають своїх шанувальників. Не кожен чоловік захоче добровільно залізти під каблук, а відволікатися на військові дії, щоб примусово його туди помістити — це трата сил і часу, які можна використовувати для інших, більш важливих справ.

  • Скорпіон

Одного погляду досить, щоб підкорити чоловіче серце. От тільки цим жіночкам не дуже-то вони і потрібні. Але не виключено, що десь у комірчині вони їх колекціонують. При великому бажанні Скорпіони можуть добровільно здатися в полон любові, але не бачать у цьому якої-небудь вигоди.

Однак деякі виходять заміж дуже рано і протягом усього життя щасливі у шлюбі, правда, в тому випадку, якщо початковою їх метою було домосідство.

Чому бути одиноким - це нормально

Скорпіони дотримуються активної позиції щодо життя, тому їм складно усидіти на одному місці. Їм потрібно щось робити, чогось домагатися, до чогось прагнути. При цьому вони чудові актриси, вміють приховувати свої почуття і легко маніпулюють оточуючими, особливо чоловіками.

Скорпіони надзвичайно проникливі, і обдурити їх просто нереально, що дуже ускладнює процес завоювання їх сердець. Вони не схильні страждати від самотності, адже такій самодостатній особистості не потрібні доповнення.

  • Стрілець

Жінкам-Стрільцям дуже складно міняти життєві підвалини, пристосовуватися до чогось нового. Тому вони намагаються всіма силами оберігати свою свободу, особистий простір і не бажають змінювати свій спосіб життя комусь на догоду.

Стрільці дуже стримано і з повагою ставляться до чоловіків, але тільки до тих пір, поки ті не намагаються нав'язати їм свої правила і порядки. В іншому випадку вони запідозрять представника сильної статі в спробах обмежити їх свободу і тут же з милою посмішкою розпрощаються з ним.

Стрільцям складно догодити, а задовольнятися малим вони не мають наміру, тому в очікуванні свого принца або короля можуть прожити все життя.