Ліам Хемсворт прокоментував розлучення з Майлі Сайрус

Автор
Ліам Хемсворт прокоментував розлучення з Майлі Сайрус

Як відомо, наразі Сайрус насолоджується відпочинком із 30-річною блогеркою Кейтлін Картер.

Ще одне голлівудське подружжя заявило про своє розлучення. Майлі Сайрус та Ліам Хемсворт вирішили розірвати стосунки після 8 місяців життя в шлюбі.

Раніше інсайдери видання People повідомили, що Майлі та Ліам не змогли вжитися під одним дахом У них було багато проблем: інсайдер розповів про складні стосунки Сайрус і Хемсворта , тому одноголосно вирішили розірвати стосунки.

У вівторок, 13 серпня, актор Ліам Хемсворт опублікував офіційну заяву на своїй сторінці в Instagram, де підтвердив інформацію та прокоментував їхній розрив з Майлі. 

Всім привіт. Хочу сказати, що я і Майлі роз'їхалися. І я бажаю їй тільки щастя, здоров'я і йти вперед. Це наша особиста справа, і я не давав і не буду давати жодних коментарів журналістам і ЗМІ. Будь-які повідомлення і мої цитати – помилкові. Світ і любов, – написав у підписі Ліам.

Додамо, що напередодні Майлі Сайрус розмістила філософський пост в соціальних мережах, у якому написала: "Не боріться з еволюцією, бо ви ніколи не переможете. Мій тато завжди говорив мені: "Природа ніколи не поспішає, але вона завжди встигає". І це наповнює моє серце миром, спокоєм і надією, коли я знаю, що це правда. Мене вчили поважати планету і її технологічний процес, і так само я збираюся чинити зі своїм життям".