Принц Вільям розлючений на рішення брата покинути королівську сім'ю

Автор
Принц Вільям розлючений на рішення брата покинути королівську сім'ю

Принц Вільям заявив, що більше ніколи не зможе обійняти брата Гаррі.

Герцог Кембриджський дуже розсердився на брата.
Принц Вільям вкрай розлючений рішенням молодшого брата Гаррі та його дружини Меган скласти обов'язки членів королівської сім'ї. Як повідомило джерело виданню Times, герцог Кембриджський настільки розлючений, що навіть більше не хоче спілкуватися з рідною людиною. Він розповів другові, що тепер вони з братом "не настільки близькі, як раніше".

Протягом усього життя я був поруч з моїм братом, поклавши йому руку на плече. Я більше ніколи не зможу його обійняти - ми стали зовсім чужими. Мені сумно з-за цього.

Все, що ми можемо зробити, все, що я можу зробити, - це намагатися підтримати їх і сподіватися на те, що настане час, коли ми всі будемо дотримуватися однієї й тієї ж думки. Мені хочеться, щоб усі ми були командою", - поділився з близьким оточенням Вільям.

Нагадаємо, що минулого тижня принц Гаррі та його дружина Меган офіційно оголосили про намір скласти з себе обов'язки членів королівської сім'ї. Герцоги Сассекські заявили, що збираються відійти від "старшого" членство в королівській сім'ї і працювати, щоб стати фінансово незалежними.

Єлизавета II схвалила вихід принца Гаррі та Меган Маркл з королівської сім'ї

Подейкують, що з такою заявою Меган і Гаррі виступили, не попередивши членів своєї сім'ї, включаючи королеву Єлизавету II. У Букінгемському палаці вирішили негайно провести переговори щодо цієї ситуації. Переговори повинні відбутися сьогодні, 13 січня в Сандрингемському палаці. У них візьмуть участь королева Єлизавета, Чарльз Вільям і Гаррі. Вони повинні переглянути ряд можливостей для роду Сассексів, попри те, що Гаррі і Меган відступають від обов'язків старших в роді.