Сьогодні святкує день народження модель Кейт Мосс

Автор
Сьогодні святкує день народження модель Кейт Мосс

За 31 рік модельної кар'єри Кейт Мосс позувала перед тисячами об'єктивів і прикрасила сотні перших сторінок знаменитих глянців.

У середу, 16 січня, знаменита британська супермодель святкувала 46 років.

Вперше в ролі моделі Кейт Мосс спробувала себе в шкільному віці. Симпатичну і здібну дівчинку Сара Дукас помітила в аеропорту в Нью-Йорку. Тоді вона разом з мамою і татом поверталася з відпочинку, однак наступного року, у 1989, її батьки розлучилися.

На момент першої зйомки Кейт Мосс виповнилося 14 років, а її зріст був 164 см. Після цього вона почала співпрацювати з популярними журналами і позувати перед камерами. 

Про що ще могла мріяти школярка в її віці? Вона стала однією з найзатребуваніших моделей у Великобританії, однак статус топ-моделі їй присвоїли після того, як вона стала обличчям бренду Calvin Klein.

На момент першої зйомки Кейт Мосс виповнилося 14 років, а її зріст був 164 см. Після цього вона почала співпрацювати з популярними журналами і позувати перед камерами. Про що ще могла мріяти школярка в її віці? Вона стала однією з найзатребуваніших моделей у Великобританії, однак статус топ-моделі їй присвоїли після того, як вона стала обличчям бренду Calvin Klein. 

Відтепер вся реклама буде українською

Однак одними з перших її великих досягнень були зйомки для знаменитого журналу про моду – Vogue, співпрацювати з якими Кейт Мосс продовжувала і на піку своєї кар'єри.