Співак Пласідо Домінго визнав провину за сексуальні домагання до 20-ти жінок

Автор
571
Співак Пласідо Домінго визнав провину за сексуальні домагання до 20-ти жінок

Співак приніс вибачення жертвам домагань.

Репутація 78-річного оперного співака зазнала краху після того, як 20 жінок звинуватили зірку в сексуальних домаганнях. І поки слідство у резонансній справі триває, сам Пласідо Домінго, який раніше заперечував усі звинувачення, вибачився перед жертвами та розкаявся у скоєному.

У серпні минулого року спалахнув черговий секс-скандал за участю знаменитого іспанського виконавця Пласідо Домінго. Впродовж місяця 20 жінок, серед яких імениті співачки та танцівниці, звинуватили колишнього директора опери Лос-Анджелеса у домаганнях сексуального характеру в обмін на ролі. Розголос у пресі спричинив відмову співака від почесного посту та поставив хрест на його успішній кар'єрі. 

Як повідомляє видання Associated Press, лише за півроку після гучного скандалу Пласідо Домінго наважився визнати свою провину та привселюдно вибачитися перед своїми жертвами за зловживання службовими обов'язками. 

Я розумію жінок, які нарешті відчули себе достатньо комфортно, аби висловитися. І я хочу, аби вони знали, що мені щиро жаль, що я завдав їм болю. Я розумію свою повну відповідальність за скоєні дії. Я багато чого переосмислив у цій історії,
– зізнався Пласідо Домінго. 

Легендарний співак запевнив, що прагне, аби його приклад став уроком для представників творчої індустрії та дозволив уникнути подібних випадків у майбутньому. Він наголосив, що поважає поважає сміливих особистостей, які готові виступати проти неправомірних дій: "Я зобов’язаний впливати на позитивні зміни в оперній індустрії, аби більше нікому не довелося мати такий досвід".

Нова колекція Барбі: жінки, що змінили світ

Нагадаємо, що Пласідо Домінго постав у центрі секс-скандалу у серпні 2019 року. Тоді у домаганнях його звинуватило 9 жінок, а у вересні ще 11. Після цього легенда іспанської та світової опери покинув Метрополітен-оперу, відмінивши свою участь у всіх постановках. Згодом він залишив престижний пост директора опери Лос-Анджелеса, який посідав понад 16 років. Заяву на звільнення він написав сам.