Дата та місце весілля Анастасії Волочкової

Автор
579
Дата та місце весілля Анастасії Волочкової

Досить тривалий час екс-прима Великого театру Анастасія Волочкова інтригувала публіку таємничими натяками на існування залицяльника.

Поки одні обсипали балерину побажаннями щастя, інші стверджували, що дівчина все вигадала, ніякого коханого не існує.

Анастасія на подібні випади ніяк не відповідала, навіть закрила у своєму мікроблозі в Instagram можливість коментування, щоб захистити себе від лихослів’я хейтерів. І ось година "ікс" настала. Волочкова дала інтерв’ю одному з російських видань, в якому розповіла, що у неї є коханий чоловік. Він молодий і багатий, одружений не був, дітей не має. Балерина також сказала, що вони вже планують весілля. Святкова церемонія нібито відбудеться 20 вересня 2020 року в Санкт-Петербурзі, на набережній річки Мойки.

Анастасія Волочкова поки не поспішає показувати шанувальникам свого обранця, але стверджує, що він – добропорядна і щира людина.

Кім Кардашьян показала як вона виглядала в 9 класі (Фото)

Після весілля Анастасія Волочкова з чоловіком будуть жити в її розкішній квартирі в Пітері. До речі, житлоплощу балерині купив майже за 2 мільйони доларів США її екс-обранець – олігарх Сулейман Керімов, якого вона називала коханням всього свого життя. Тоді ж, на гроші Керімова в квартирі був зроблений шикарний ремонт.