Ані Лорак залишила свою доньку Софію колишньому чоловіку

Автор
1000
Ані Лорак залишила свою доньку Софію колишньому чоловіку

Ані Лорак залишилася в Росії без своєї дочки Соні.

Судячи з публікацій, що з’явилися в сторіз її колишнього чоловіка Мурата Налчаджиоглу, їх спільна дочка, 8-річна Софійка, зараз перебуває в Києві з батьком.

Подружжя офіційно розлучилися в кінці січня минулого року. Хоча вже до цього говорили, що їхнє сімейне життя дало тріщину. Приводом для його зрад, в яких Мурат був викритий, стала постійна відсутність дружини – Кароліна більшу частину часу гастролювала. А для неї приводом до розлучення стали його зради.

Після розлучення Ані Лорак живе в Москві, а її колишній залишився в Києві. На щастя, між ними немає майнової тяжби, хоча після розлучення Мурат нібито мав намір відсудити у колишньої дружини частину нажитого, однак згодом передумав. З мамою в російській столиці проживає також і їхня спільна дочка Софія. Дівчинка навчається в одній з московських гімназій.

По суті колишнє подружжя зараз нічого не пов’язує, крім спільної дитини. Тому не дивно, що Соня частину часу проводить із татом.

Однак зараз не канікули, у школах – розпал навчального процесу, а дівчинка раптом опинилася в Києві з батьком. Цьому може бути два пояснення. Або Ані Лорак боїться за дочку через коронавірус, який, подейкують, вже є в Білокам’яній, і тому відправила її до батька.

Як зрозуміти, що у вашої дитини стрес

Або ж у відносинах між Ані та її нинішнім бойфрендом теж не все гладко, і співачка подумує знову возз’єднатися зі своїм колишнім. Адже колишня дружина Єгора Глєба в одному з інтерв’ю зізналася, що він піднімав на неї руку. Ймовірно, цей самий сценарій повторився вже і у відносинах з Ані Лорак?