Секс-символ українського шоу-бізнесу Надія Мейхер розповіла про пластичні операції

Автор
987
Секс-символ українського шоу-бізнесу Надія Мейхер розповіла про пластичні операції

Українська співачка, акторка і ведуча Надія Мейхер неодноразово стикалась із заявами хейтерів щодо пластичних операцій.

Артистка стала зірковою гостею шоу "Слава+", що виходить на ютуб-каналі "Люкс ФМ", де відверто розповіла про ставлення до пластичних операцій. 

Надія Мейхер зізналась, що ніколи не збільшувала груди, однак переконати хейтерів у цьому фактично неможливо. Тому зірка звернулась до них та порадила пошукати у мережі архівні фото, на яких будуть видно її пишні форми. 

Ми живемо у ХХІ столітті, коли можна загуглити, як Надія Мейхер виглядала в юнацькі роки. У мене багато цих фотографій, на яких видно, що дівчинка рано розвивалася і тут не потрібно до лікаря ходити і так все зрозуміло. Я зазвичай кажу: "Доторкніться, я трьох дітей вигодувала", – розповіла Надія Мейхер. 

Сама Надія Мейхер не приховує, що негативно ставиться до пластичних операцій. Навіть уколи краси артистка не хоче практикувати. 

Я до пластики абсолютно категорична. Навіть не просто до пластики, а й до уколів краси... Проблема нашого суспільства – це бажання бути ідеальним. На жаль, це призводить до згубних наслідків. Якщо подивитися на наших дівчат, які роблять щось з собою, вони стають схожими один на одного: схожі носи, губи, рівненькі лоби... У мене рухається лоб, у мене немає ніяких уколів, – додала вона. 

3 березня 2020 - яке сьогодні свято, прикмети та іменинники

Надія Мейхер переконана, що жінка ніколи не буде щасливішою, якщо завжди хотітиме щось у собі змінити. Головне, на думку зірки, – це взаємне кохання та багатий внутрішній світ, тоді зайвий "тюнінг" не буде потрібний.