Вверх
Мобильная версия

На улицах Днепропетровска установили 100 видеокамер

01:54 Пт, 7 Сентябрь 2012 Телеграф

В Днепропетровске в местах массовых мероприятий во время празднования Дня города 8-9 сентября будет вестись видеонаблюдение.

Об этом на пресс-конференции сообщил заместитель начальника Днепропетровского городского управления внутренних дел Владимир Сидлецкий.
По его словам, установлено свыше 100 видеокамер наблюдения на Фестивальном причале, площади им. Ленина, Европейской площади, центральном проспекте Днепропетровска им. Карла Маркса, главных парках культуры и отдыха.

"Впервые День города в Днепропетровске будет проходить под видеонаблюдением основных площадок массовых гуляний", - отметил В. Сидлецкий. Он также сообщил, что Днепропетровский гарнизон милиции будет переведен на усиленный вариант несения службы. Общественный порядок будут охранять до 1,2 тыс. правоохранителей, в том числе военные внутренних войск Днепропетровского и Криворожского подразделений.

В.Сидлецкий сообщил, что в центральные районы Днепропетровска во время празднования Дня города будут привлечены взвод конной милиции и наряды патрульных на велосипедах.

"Милиция готова к охране правопорядка во время проведения массовых мероприятий в Днепропетровске", - подытожил заместитель начальника горотдела внутренних дел.

 

Фото: gazeta.lv

загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
14 Комментариев
 • Feofan3231 04.01.2013 23:33

  Я " господар " 2.0 звукової системи MA -332 . Судячи з характеристик до неї підключається савбуфур . Зібрався взяти для неї сабвуфер YAMAHA YST - SW012. Подивився інструкції що були в комплекті до обом системам . Sven MA -332 - разьем з системи джек 3,5 мм і виходить на 2 тюльпанчікі . Сабвуфер ямаха YST - SW012 - вхід 1 тюльпан . яким чином правильно підключити ? ? ? ?

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Foma7544 04.01.2013 20:31

  драма розповідає про те , як зустрілися дві людини і по вуха закохалися .
   
  Кіно починається тим , що головні персонажі познайомилися один одного , плаваючи на човнах в парку відпочинку зіткнулися один з одним .
   
  Чоловік повертаючись з роботи побачив страшну аварію в тунелі , він вирішив допомогти , а проїжджав Porshe на великій швидкості врізався машини і вдарив його.

  Він помер , а дружина намагається це пережити .
   
  далі йде сюжет про життя після смерті .
   
  В кінці кіно хлопчик і дівчинка катаються на човні в парку .
   
  фільм був знятий приблизно в 2002-2005 роках .
   
  Дуже хочеться побачити картину ще разочок .

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Nazar2778 04.01.2013 04:51

  У мене є зламаний notebook , і відмінний комп'ютер .
   
  я хочу приєднати старий гвинт до комп'ютера ...

  1. Чи потрібно діставати адаптер небудь . ноутбук Asus m50vm .
   
  2.Будет чи біос матері не приймати цей вінчестер , тому що на харді notebook встановлений Віндоус ікспі , а на новенькому персональному комп'ютері - сьома вінда .
   
  хто що порадить .

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Kazimir7064 28.12.2012 07:40

  майже три - три з половиною місяці кинув на свій баланс в інтернеті гроші через термінал Qiwi .
   
  той факт гроші не прийшли я дізнався по закінченні два з половиною дні .
   
  Подзвонив в тих . підтримку . фахівці оформили заявку на переказ коштів та не пізніше 14 днів вони зобов'язані були прийти .
  Не дійшли. я отримав адресу іншої контори - ОСМП .Там уже знали про мою заявці і повідомили , що гроші перераховані протягом 60 днів. Це повалило мене в шок .
  Найцікавіше, що дати подання заяви пройшло 66 днів, а гроші не зараховані .
  писав за цей період разів 20, але марно .
  самому не раніше ніж через місяць стане 18 років , тому написати заяву в правоохоронні органи я не маю права . Як боротися з цими гадами ?

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Rodion0891 28.12.2012 07:17

  Це тільки мені помітно , що протягом останніх пару рочків зірка на ім'я Сонце стало смажити сильніше ?
  відчуваю навіть крізь одяг.
  Я як боягуз той ще думаю , що жовта пляма на небі стало світити яскравіше і потужніше обпалювати і нам про щось не говорять .
  Хто думає інакше ?

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Isaak9653 15.12.2012 01:03

  Привіт . Хотів дізнатися вашу думку на той рахунок , що розвиток технологій сьогодні відбувається настільки швидко , що просто не встигаєш зібрати на це фінанси.
  Адже насправді , коли я був простим студентом , мені півроку довелося збирати 100 баксів на пишучий Сидіра . А через рік ці сідіроми коштували не більше 20.
  Аналогічно у мене було з відеокартою , за яку я віддав свою першу зарплату , а через пару років нові ігри вона вже не тягнула . Та що ж це таке ?Чи є сенс встигати за новинками , якщо час летить , а наша зарплата неухильно знецінюється ?
  І коли , нарешті, технічний прогрес хоч трохи призупиниться , щоб підтяглися відстаючі ?

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Lena9977 15.12.2012 00:10

  Він у мене в ноутбуці , Операційна Система - Windows Vista Ultimate .
  Під час запису постійно виникають проблеми . Приміром , після пропалення диск залишається чистим або DL диски порятся при записі другого кулі.

  Що запропонуєте , що поміняти ?
   
  Видає не зрозумілі помилки . Іноді на перший погляд помилки немає і диск нібито записаний , але після перевірки видає помилку і диск виявляється порожнім .

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Foma1224 15.12.2012 00:03

  Я встановив жорсткий диск Samsung 200Gb . Я не можу його відформатувати . Були спроби очистити розділи , але дає максимум 30 Gb .
   
  Коли намагаюся відформатувати , стерти дані , змінити / перемістити розділи тощо , спочатку все начебто йде нормально , але потім різке зависання і подальша перезавантаження.
  І в кінці споглядаю синій екран смерті , який повідомляє про те , що виникли проблеми з фізичною пам'яттю .
   
  Вставляю другий вінчестер - все працює нормально . Підкажіть , що можна зробити?

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Janna6957 14.12.2012 03:46

  Здрастуйте, шановні меломани . Чи не вважаєте ви , що за останні 20 років не з'явилося жодної дійсно стоїть рок - групи ?
  Pantera розпалася , Nirvana теж погано скінчила , Manowar втратив актуальність , інші взагалі опопсело або нахабно краде один у одного ідеї...
  У віджиле і нещадному російською рок теж жахливо . Тільки БГ не припиняє радувати .
  Сплін знову ж став нецікавим , як рок - група , а Васильєв все більше Вертинського нагадує .
  Було Кіно , Телевізор , неділя , але кудись поділися всі , канули в лету ...
  Невже все настільки погано ?

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Katya9083 10.12.2012 11:31

  Мій друг великий кіноман . Він не пропускає жодної прем'єри , а більше йому подобаються історичні фільми . Треба сказати , що він взагалі нічого не читає. А коли йому ставлять прочитати певну книжку , він відразу сідає шукати її екранізацію .
   
  А я наприклад вважаю за краще читати книги , а потім дивитися фільм . На мою думку , кіно не дозволяє так детально висловити те , що намагався донести автор і глядач , який не читав , наприклад, Достоєвського , не в силах зрозуміти всю красу і загадковість його творів .Як ви вважаєте , що реально краще : прочитати книгу , а потім подивитися фільм або просто піти в кіно , а книгу здати в макулатуру ?

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Julia5338 10.12.2012 08:15

  Добрий час доби . мені дуже подобається дивитися фільми . Щовечора я дивлюся серіали , але , на жаль , це заняття вбиває велику кількість часу. І якщо зависну на якому-небудь серіалі , то не уторвусь . І тоді ні робота не йде , ні на сім'ю не вистачає часу . Підкажіть , чи існують програвачі , у яких є функція прискореного перегляду фільмів, щоб була можливість дивитися на трохи більшій швидкості ?

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Vika2170 24.11.2012 15:43

  Привіт всім. Нещодавно стала учасницею вашого форуму , візьмете мене в ваш колектив ? = ) ) )
  Відступимо від Оффтопік ) )
  чи подобається вам серіал Кістки ? досить забавний серіал , але по - справжньому шикарним він став після вагітності Темперанс .
  Як він вам ?

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Vika4816 17.11.2012 12:10

  Це жах! У нас уряд остаточно позбулося мізків ? ? ? !
  Дивіться що я знайшла :
   
  Першого листопада, як відомо , набула чинності Постанова уряду Російської Федерації від 26 жовтня 2012N 1101 « Про єдину автоматизованій інформаційній системі « Єдиний реєстр доменних імен , покажчиків сторінок сайтів в інформаційно - телекомунікаційній мережі « Інтернет » і мережевих адрес , які містять інформацію , поширення якої в Російській Федерації заборонено » .
  ...З тим , як працює нова постанова , вже встигли познайомитися засновники торрент-трекера rutracker Одержавши повідомлення про те , що rutracker.org потрапив до реєстру під номером 106, співробітники трекера поспішили вилучити зазначений пост ( термін - протягом доби ) і відразу ж повідомили державний орган по електронній пошті .
   
  В яку с***ь ми котиться ... Скоро в наручниках будемо ходити ! !
  Хто що думає з цього приводу ?

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Nina0880 16.11.2012 17:36

  Привіт усім . нещодавно купила Samsung Galaxy Tab, але він мені виявився не до душі. Порадьте , чи виправдовує себе Apple iPad, і чи доцільно чекати iPad Mini?

  Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: Трамп призвал к созданию изоляции КНДР
Трамп призвал к созданию изоляции КНДР
Новости: Суд продлил арест обвиняемым в убийствах активистов Евромайдана
Экс-"беркутовцам" стрелявшим на Майдане продлили арест
Новости: Данфорд: Иран выполняет свои обязательства по договору
Иран соблюдает условия ядерной сделки
Новости: Маникюр осень 2017: форма ногтей, которая сейчас в тренде (Фото)
Маникюр осень 2017: форма ногтей, которая сейчас в тренде (Фото)