Вверх
Мобильная версия

Окружком пожаловался на коммунистов в милицию

07:48 Вт, 11 Сентябрь 2012 Телеграф
Фото: ukrafoto.com

В Кременчуге Полтавской области члены окружной избирательной комиссии №146 обратились в милицию.

Члены окружной избирательной комиссии №146 обратились в милицию с просьбой определить законность избирательной рекламы Комунистической партии Украины. Как сообщил журналистам представитель ОИК №146 Михаил Майборода, в маршрутках города массово размещена реклама с лозунгами, которые использует Компартия (те же фразы транслируются в рекламных блоках на телеканалах).

Однако на мини-плакатах в маршрутках нет исходных данных о заказчике рекламы и типографии, где она отпечатана . "Это является нарушением. Мы сегодня передали письмо в милицию",- сказал М. Майборода. Он подчеркнул, что в обязанности окружкома входит контроль за соблюдением законодательства субъектами избирательного процесса.

загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
3 Комментария
 • влад 11.09.2012 08:05

  не поможет коммунистам ни массовая реклама ни их дебильные лозунги.прямая дорога-на свалку истории следом за гитлером

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Віктор Борківський (граф Дунін-Борковський) 11.09.2012 08:03

  Висновок: Усі комуністи, а особливо - номенклатура КПРС, підлягають розстрілу за КК УССР та СРСР 1927 року за зраду КПРС. Саме вони дорвалися до народного пирога і не тільки жерли до схочу, а й через анал заштовхували в себе щоб більше влізло. Смерть власників земель і майна під галас про благо народу - вилізло для КПРСіівців боком - знищили її як примару та знищили її кубло СРСР. Не минеться нікому і переграбування награбованого. Бог не фраєр – він все бачить і його підкупити не можливо. Марно крадії людського дякують Богу за надання їм можливості награбувати, бо одною із заповідей Божих є – не вкради, це смертний гріх. Вони насправді є карою Божою людям, предки яких у 17-му році минулого століття не лише не захистили від нелюдів Помазаника Божого, а й рушили та грабували Церкву, убивали священнослужителів і власників майна та усіх неугодних людей.

  Нравится 2165 Не нравится 0
  • Віктор Борківський (граф Дунін-Борковський) 11.09.2012 08:04

   ПОСТАНОВА (витяг)
   М. Житомир 10.07.2011р
   Помічник прокурора Житомирського району Житомирської області юрист 3 класу Кобернюк Сергій Володимирович, розглянувши матеріали перевірки за заявою Борківського В.В. з приводу вбивства 27.09.1937 року його дідуся Борковського Миколи Аристарховича, вчиненого за постановою Трійки УНКВД по Київській області від 11.09.1937 року на виконання наказу НКВС СРСР № 000477 від 30.07.1937 року виданого начальником НКВС СРСР Єжовим М.І. на виконання Рішення Політбюро ЦК ВКП(б) від 02.07.1937 року «Про антирадянських елементів», який, для втілення у життя, 31.07.1937 року був попередньо погоджений з членами Політбюро ЦК ВКП(б),-
   Встановив:
   «Борковський Микола Аристархович реабілітований посмертно.
   Враховуючи те, що в ході проведеної перевірки встановлено, що в діях членів Політбюро ЦК ВКП(б) є ознаки злочину, але вони діяли на території РРФСР, то дія Кримінального кодексу УСРР 1927 року (ст..98 ч.2 – розстріл, В. Д-Б.) на них не розповсюджується.
   Що ж до дій начальника Трояніського (київська обл.. на той час) райвідділу НКВС Я.П. Аппеля, який сфабрикував звинувачення проти М.А. Борковського, начальника окрвідділу НКВС Шатова-Лівшіна Є.С., який затвердив сфальшований висновок, і заступника Київського облпрокурора Черкеза Я.А. та окрпрокурора Житомирського округу Орлова, які погодили сфальшований обвинувальний висновок, а також учасників засідання трійки УНКВС по Київській області, у складі голови трійки Шарова (Шавера) М.Д., та членів трійки секретаря Київського обкому УКП(б) Кудрявцева С.А., прокурора Київської області Єременка В.Д., які прийняли рішення про розстріл Борковського М.А., вбачаються ознаки злочинів, передбачених ст..ст. 97, 98, 103 КК УСРР 1927 року, оскільки їхні злочинні дії за часом охоплюються дією КК УСРР (за редакцією) 1927 року».
   Борковського М.А. реабілітовано під грифом «секретно», тому я прожив життя як член роду ворогів радвлади і комуністів з витікаючи ми звідси наслідками для моєї долі.

   Це - єдина справа з доведення замовного вбивства дворян та інших чесних людей, які ненавиділи комуністів і їхню владу. Поряд зі спадковим титулованим дворянином герба Лебідь Борковським М.А. та його рідним братом - вбито та зарито біля Старого єврейського кладовища у Житомирі, за політичним замовленням Політбюро ЦК ВКП(б) майже 20 тисяч людей різних національностей: українці - 8622, поляки - 6802, німці - 2577, євреї - 469, росіяни - 319, чехи - 176, білоруси - 101 та до 10 людей з інших національностей. Тут має бути, і буде, Меморіал Голокосту націй.

   Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: Парламентские выборы в Германии: все подробности
Парламентские выборы в Германии: все подробности
Новости: В Канаде начались "Игры Непокоренных"
В Канаде начались "Игры Непокоренных"
Новости: КНДР вступила в завершающий этап создания ядерного арсенала
КНДР в завершающем этапе создания ядерного арсенала
Новости: Названы самые вредные для сердца и сосудов продукты
Названы самые вредные для сердца и сосудов продукты