Вверх
Мобильная версия

Коммунисты требуют вернуть "Молодую гвардию" в школьную программу

05:56 Пт, 14 Сентябрь 2012 Телеграф

В Полтаве состоялись пикеты с требованиями вернуть в школьную программу роман советского писателя А.Фадеева "Молодая гвардия".

13 сентября здание Полтавской облгосадминистрации пикетировали сторонники Компартии, требуя возвращения в школьную программу изучения романа советского писателя Александра Фадеева "Молодая гвардия".

На акцию протеста собралось около ста полтавчан, они вышли на акцию под флагами КПУ.

"Мы пришли для того, чтобы этот роман изучали в школах. Дети и их родители должны его знать. Ведь без истории нет государства. Это произведение воспитывает в детях патриотичность",- сказал в своем выступлении один из участников митинга, председатель общественного совета при Полтавской ОГА Владимир Голуб.

"Роман Фадеева "Молодая Гвардия" исключили из школьной программы во времена правления Ющенко, - отметила Светлана Шабельник, первый секретарь Ленинского райкома компартии. - Мы изучали это произведение в 5 классе".

Как сообщалось ранее, в феврале Кабинет министров Украины принял распоряжение "О создании Организационного комитета по подготовке и празднованию 70-летия со дня создания подпольной молодежной организации "Молодая гвардия".

загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
1 Комментарий
 • Віктор Борківський (граф Дунін-Борковський) 14.09.2012 07:01

  ПОСТАНОВА (витяг)
  М. Житомир 10.07.2011р
  Помічник прокурора Житомирського району Житомирської області юрист 3 класу Кобернюк Сергій Володимирович, розглянувши матеріали перевірки за заявою Борківського В.В. з приводу вбивства 27.09.1937 року його дідуся Борковського Миколи Аристарховича, вчиненого за постановою Трійки УНКВД по Київській області від 11.09.1937 року на виконання наказу НКВС СРСР № 000477 від 30.07.1937 року виданого начальником НКВС СРСР Єжовим М.І. на виконання Рішення Політбюро ЦК ВКП(б) від 02.07.1937 року «Про антирадянських елементів», який, для втілення у життя, 31.07.1937 року був попередньо погоджений з членами Політбюро ЦК ВКП(б),-
  Встановив:
  «Борковський Микола Аристархович реабілітований посмертно.
  Враховуючи те, що в ході проведеної перевірки встановлено, що в діях членів Політбюро ЦК ВКП(б) є ознаки злочину, але вони діяли на території РРФСР, то дія Кримінального кодексу УСРР 1927 року (ст..98 ч.2 – розстріл, В. Д-Б.) на них не розповсюджується.
  Що ж до дій начальника Трояніського (київська обл.. на той час) райвідділу НКВС Я.П. Аппеля, який сфабрикував звинувачення проти М.А. Борковського, начальника окрвідділу НКВС Шатова-Лівшіна Є.С., який затвердив сфальшований висновок, і заступника Київського облпрокурора Черкеза Я.А. та окрпрокурора Житомирського округу Орлова, які погодили сфальшований обвинувальний висновок, а також учасників засідання трійки УНКВС по Київській області, у складі голови трійки Шарова (Шавера) М.Д., та членів трійки секретаря Київського обкому УКП(б) Кудрявцева С.А., прокурора Київської області Єременка В.Д., які прийняли рішення про розстріл Борковського М.А., вбачаються ознаки злочинів, передбачених ст..ст. 97, 98, 103 КК УСРР 1927 року, оскільки їхні злочинні дії за часом охоплюються дією КК УСРР (за редакцією) 1927 року».
  Борковського М.А. реабілітовано під грифом «секретно», тому я прожив життя як член роду ворогів радвлади і комуністів з витікаючи ми звідси наслідками для моєї долі.

  Це - єдина справа з доведення замовного вбивства дворян та інших чесних людей, які ненавиділи комуністів і їхню владу. Поряд зі спадковим титулованим дворянином герба Лебідь Борковським М.А. та його рідним братом - вбито та зарито біля Старого єврейського кладовища у Житомирі, за політичним замовленням Політбюро ЦК ВКП(б) майже 20 тисяч людей різних національностей: українці - 8622, поляки - 6802, німці - 2577, євреї - 469, росіяни - 319, чехи - 176, білоруси - 101 та до 10 людей з інших національностей. Тут має бути, і буде, Меморіал Голокосту націй.

  Висновок: Усі комуністи, а особливо - номенклатура КПРС, підлягають розстрілу за КК УССР та СРСР 1927 року за зраду КПРС. Саме вони дорвалися до народного пирога і не тільки жерли до схочу, а й через анал заштовхували в себе щоб більше влізло. Смерть власників земель і майна під галас про благо народу - вилізло для КПРСіівців боком - знищили її як примару та знищили її кубло СРСР. Не минеться нікому і переграбування награбованого. Бог не фраєр – він все бачить і його підкупити не можливо. Марно крадії людського дякують Богу за надання їм можливості награбувати, бо одною із заповідей Божих є – не вкради, це смертний гріх. Вони насправді є карою Божою людям, предки яких у 17-му році минулого століття не лише не захистили від нелюдів Помазаника Божого, а й рушили та грабували Церкву, убивали священнослужителів і власників майна та усіх неугодних людей.

  Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: Введение миротворцев ООН на Донбасс: Волкер назвал еще одно преимущество
Введение миротворцев ООН на Донбасс: еще одно преимущество
Новости: Украина поставила на место Россию на Генассамблее ООН
Украина поставила на место РФ на Генассамблее ООН
Новости: Иран провел испытание баллистической ракеты (Видео)
Иран провел испытание баллистической ракеты
Новости: Французский маникюр 2017-2018: самые стильные идеи (Фото)
Французский маникюр 2017-2018: самые стильные идеи (Фото)