Вверх
Мобильная версия

Яценюк и Тягнибок прошли траурным шествием

Арсений Яценюк
16:15 Сб, 24 Ноябрь 2012 Телеграф
Фото: ukrafoto.com

Яценюк и Тягнибок вместе с 2-мя тыс. украинцев прошли траурным шествием к мемориалу жертв Голодомора.

Политические деятели Владимир Огрызко и Андрей Шевченко, а также лидер оппозиции Арсений Яценюк и лидер партии "Свобода" Олег Тягнибок тоже прошли траурным шествием к мемориалу жертв Голодомора.

Более 2-х тыс. человек приняли участие в шествии от станции метро Арсенальная к мемориалу жертвам Голодомора, который находится в парке Славы, рядом с музеем Великой Отечественной войны.

Возглавляющие колонну активисты под мегафон говорят о необходимости "помнить об одной из самых масштабных трагедий украинского народа". Они развернули транспаранты с надписями "Голодомор 1932-33 - геноцид. Помним", "Тогда нас спас хлеб, сейчас нас спасет память", и другими.

загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
3 Комментария
 • смерть буржуям 24.11.2012 22:34

  задолбали сэтим голодомором.за эти 20лет голодомора что-то никто не вспоминает.кто за это ответит снова сталин ленин и ко?организаторы нынешнего голодомора кладут цветы жертвам прошлого.вверх цинизма!!!

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • крым.ру 24.11.2012 21:31

  мне нравится самые пострадавшие - два друга бенднровец и жид*ра,фашст и сионист,что их объединяет - конечно трагедия украинского народа к которому ни один ни другой не имеют никакого отношения (один галичанин другой маланец) зато будь здоров по-плясать на костях умерших, ишний раз засветить свои мерзкие е бала

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Яр Смолятич Крим 24.11.2012 18:05

  Голодомор 1932 - 33 років - геноцид української нації
  Щороку в ці осінні дні українці згадують жертв Голодомору 1932-1933р., які внаслідок нелюдської політики більшовицько-комуністичної влади СРСР були невинно закатовані тільки за те, що були українцями, любили свою землю, були на ній справжніми господарями і не хотіли добровільно віддавати своє добро, віками нажите родинами, до комуністичного “раю” в колгоспах. Загинуло до 10 млн. українців.
  «Серп і молот — смерть і голод», — так говорили в той час люди. Вони бачили, що більшовики принесли на нашу землю примусову колективізацію, яка завершилася справжнім геноцидом української нації, що увійшов у світову історію як один із найбільших злочинів комуністичних ідеологів. Ця трагедія українського народу, моторошний Голодомор, досі стукає у наші серця тривогою і страхом перед майбутнім, оскільки комуністичні злочини досі в Україні не покарані, а непокаране зло може повторитися.
  В 1921-22 роках більшовики на чолі з Леніним першими відпрацювали механізм знищення голодом опору українців, визвольних змагань повсталої України. Загальне число жертв штучного голоду, за оцінками різних дослідників, коливається від двох до чотирьох мільйонів.
  В 1946-47 роках антилюдський режим Сталіна виморив голодом в Україні до 2,8 млн. українців. До страшних наслідків другої Світової війни додалися жертви голоду 47 року.
  За всю історію людства на Землі не було таких за наслідками подій. Ані Гітлер, ані Пол Пот, ані Бокаса не зможуть зрівнятися з Леніним, Сталіним, Кагановичем ... - і "несть їм, вбивцям, числа".
  Але і сьогодні є, як відкриті так і приховані, послідовники цих виродків, які бігають з портретами Сталіна, збираються біля пам'ятників Леніну під червоними прапорами, засідають у Верховних Радах і Урядах.
  Пам’ятники Леніну, як Гітлеру в Німеччині, мають бути прибрані з лиця України. Міста і села, вулиці міст, селищ, які носять імена катів, вбивць українського народу мають бути перейменовані. Мільйони душ невинно загиблих вимагають кари над катами і очищення наших міст і вулиць від скверни.
  Ми, учасники траурного мітингу мешканців м.Сімферополя, вимагаємо від Могільова А.В., Константінова В.А., Агєєва В.М. демонтувати пам'ятник вбивцю українського народу Леніну в центрі м.Сімферополі та на привокзальній площі.
  Прийнято за пропозицією Кримського відділення "Всеукраїнського об'єднання ветеранів" 24 листопада 2012 року.

  Нравится 2165 Не нравится 1
Показать комментарии
Новости: Число жертв землетрясений в Мексике превысило 300 человек
Число жертв стихии в Мексике превысило 300 человек
Новости: Украина поставила на место Россию на Генассамблее ООН
Украина поставила на место РФ на Генассамблее ООН
Новости: Вашингтон пока не принял решение об оружии для Украины
Вашингтон пока не принял решение об оружии для Украины
Новости: Реалистичные татуировки по мотивам картин известных художников (Фото)
Реалистичные татуировки по мотивам картин известных художников (Фото)