Вверх
Мобильная версия

Компартия призывает ветировать закон о создании госбанка земли

08:02 Вт, 11 Сентябрь 2012 Телеграф

Коммунистическая партия Украины намерена обратиться по этому вопросу к Президенту Украины.

Коммунистическая партия Украины намерена обратиться к Президенту Украины Виктору Януковичу с просьбой ветировать принятый на прошлой неделе закон, предусматривающий создание Государственного земельного банка. Об этом на пресс-конференции заявил народный депутат от КПУ Сергей Гордиенко. По словам депутата, создание земельного банка в первую очередь противоречит закону "О банках и банковской деятельности". "Принятый Верховной Радой закон о создании земельного банка позволит этому банку формировать уставный капитал за счет земли", - сказал С. Гордиенко. "Однако указанное положение противоречит закону "О банках и банковской деятельности", согласно которому банкам запрещается деятельность в сфере материального производства", - уточнил депутат.

Кроме того, Гордиенко обратил внимание на то, что создание земельного банка откроет путь к продаже земли сельхозназначения после окончания действия моратория. Председатель Верховной Рады Украины Владимир Литвин заявил, что некоторые нормы, касающиеся создания Государственного земельного банка, противоречат закону о банках и банковской деятельности.

6 сентября Верховная Рада Украины приняла закон "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно разграничения земель государственной и коммунальной собственности". Закон вводит в действие Государственный земельный банк, который должен предоставлять исключительно крестьянским, фермерским, сельскохозяйственным предприятиям кредиты под не более 5% ставки Национального банка. Центральному органу исполнительной власти по вопросам земельных ресурсов и его территориальным органам предоставляются полномочия по распоряжению землями сельскохозяйственного назначения государственной собственности. Соответственно, таких полномочий лишаются местные государственные администрации, Киевская и Севастопольская городские государственные администрации и Совет Министров Автономной Республики Крым.

загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
1 Комментарий
 • Віктор Борківський (граф Дунін-Борковський) 11.09.2012 08:09

  Увага, фальшивка: КПУ Симоненка, з метою привласнити собі заслуги КПУ як складової КПРС, бреше про своє праонастиупництво КПУ-КПРС! Насправді ж рішення КСУ за 2001 рік стосується не забороненої КПУ-КПРС та її поновлення, а про поновлення начебто забороненої не існуючої у природі КПУ під № 107 як самостійної громадської організації. Тобто – Рішення КСУ є фальшивкою для створення видимості незаконності заборони КПУ як республіканської парторганізації КПРС. КПРС в цілому заборонена Думою РФ і КС РФ визнав законним рішення Думи РФ. У рішенні КС РФ говориться, що КПРС не є громадською організацією, оскільки виконувала функції державного управління. Президія ВР також закривала діяльність саме такої КПУ як складової в управлінні діяльності державних органів. Сфальшоване рішення КСУ створює ілюзію заборони Президією ВРУ діяльності якоїсь громадської організації неіснуючої КПУ. Читайте і аналізуйте:

  РІШЕННЯ
  КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ
  у справі за конституційним поданням 139 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) указів Президії Верховної Ради України "Про тимчасове припинення діяльності Компартії України" і "Про заборону діяльності Компартії України"
  (справа про укази Президії Верховної Ради України щодо Компартії України, зареєстрованої 22 липня 1991 року)
  м. Київ
  27 грудня 2001 року
  N 20-рп/2001 Справа N 1-2/2001

  Комуністична партія України як громадське об'єднання була зареєстрована Міністерством юстиції Української РСР 22 липня 1991 року. Діяльність цього об'єднання поширювалась на територію Української РСР (Свідоцтво про реєстрацію статуту громадського об'єднання N 107 від 22 липня 1991 року).

  Згідно зі Статутом Компартія України - політична організація, "що діє на засадах самоврядування у відповідності з Конституцією та законами Української РСР".

  Реєстрацію цього громадського об'єднання було проведено як новоствореної політичної партії на підставі Постанови Президії Верховної Ради УРСР "Про порядок реєстрації громадських об'єднань" від 29 вересня 1990 року N 281-XII та в порядку, встановленому Тимчасовими правилами розгляду заяв про реєстрацію статутів громадських об'єднань, затвердженими постановою Ради Міністрів УРСР від 21 грудня 1990 року N 385.

  У зв'язку із закінченням Генеральною прокуратурою України розслідування можливої причетності керівництва Компартії України до подій 19 - 21 серпня 1991 року Президія Верховної Ради України зазначила, що "не встановлено кримінальних звинувачень керівництва Компартії України у підтримці своїми діями державного перевороту 19 - 21 серпня 1991 року і сприянні тим самим його здійсненню на території України" (Постанова Президії Верховної Ради України від 14 травня 1993 року).

  Враховуючи наведене, Конституційний Суд України вважає, що Компартія України мала статус самостійної політичної організації України і її програмні цілі та дії в період з 19 по 21 серпня 1991 року (що стали підставою для тимчасового припинення та заборони її діяльності) не суперечили визначеним на конституційному рівні умовам утворення і діяльності політичних партій та громадських організацій (частина перша статті 37 Конституції України).

  У зв'язку з цим Конституційний Суд України вважає, що Комуністична партія України, яка була зареєстрована 22 липня 1991 року саме як об'єднання громадян, не є правонаступником КПРС і Компартії України у складі КПРС.

  МЮУ - Борківському В.В. 19.07.04 № 32-Б-579 "Щодо заборони діяльності в Україні Комуністичної партії". У МЮУ розглянуто Вашого листа від 17.04.2004 року щодо заборони діяльності в Україні Комуністичної партії і повідомляється наступне.
  Комуністична партія України була СТВОРЕНА на з’їзді Компартії 19 червня 1993 року і зареєстрована у МЮУ 5 жовтня 1993 року (свідоцтво № 505).
  Указ Президії ВРУ "Про заборону діяльності КПУ" від 30 серпня 1991 року визнано таким, що не відповідає КУ (є неконституційним) згідно з рішенням КСУ від 27 грудня 2001 року, № 20-рп/2001.
  Заступник Міністра М.М. Шупеня

  Цей лист став підставою для мого звернутися до КСУ з проханням надати мені ксерокопії документів КПУ під № 107, яку, начебто, заборонила Президія ВРУ, і яку реанімував КСУ як незаконно заборонену.
  Секретаріат КСУ - Борківському В.В. № 4-14-18/926. На Вашу заяву з проханням надати копії реєстраційного свідоцтва № 107 від 22 липня 1991 року щодо реєстрації громадського обєднання "Комуністична партія України", статуту тв інших документів, які мали доданими до заяви про реєстрацію партії повідомляємо про неможливість її задоволення. Згідно Розпорядження голови КСУ від 30.08.2011 року № 57/2011 "Про надання інформації, створеної у КСУ, статусу службової та порядок роботи з матеріальними носіями такої інформації".
  Керівник Секретаріату В.Є. Дубровський.

  Прочитайте уважно і ви зрозумієте, що я прохав документи КПУ, які були створеними не у КСУ, а мені відмовляють надати копії цих компартійних документів як документів створених у КСУ. А може саме там вони і створені для винесення незаконного рішення з реанімації КПУ-КПРС під виглядом реанімації квазі-КПУ під № 107?

  Керівник апарату ВРУ Борківському В.В. № 07/9-372 від 18.06.2012. За дорученням Голови ВРУ в Апараті розглянуто Ваш лист щодо надання копій Свідоцтва про реєстрацію статуту громадського обєднання № 107 від 22 липня 1991 року, а також стосовно інформації про те, яку саме громадську організацію було заборонено Указами ПВРУ, від 26.08.1991 р, та 30.08.1991р "Про заборону діяльності Компартії України", з приводу чого повідомляємо таке.
  Відповідно до пункту 7 мотивувальної частини рішення КСУ № 20-рп/2001 від 27 грудня 2001 року, на яке Ви посилаєтеся у своєму листі, Комуністична партія України як громадське обєднання було зареєстроване МЮУ 22 липня 1991 року за № 107. Отже, в Апараті ВРУ зазначеного документа апріорі бути не може.
  В. Зайчук

  І на самкінець: Державна реєстраціна служба України "Укрдержреєстр" - Борківському В.В. 11.07.2012 року № Б-403-8. "Щодо надання документів". Державна реєстраційна служба України розглянула Ваше звернення від 05.06.2012 року щодо надання копій реєстраційного свідоцтва № 107 від 22.07.1991 та статуту громадського обєднання "Комуністична партія України, що надійшло з МЮУ листом від 07.06.2012 № Б-13910/16.3-12 та повідомляє.
  Відповідно до матеріалів реєстраційних справ політичних партій, в Укрдержреєстрі відсутні відомості про реєстрацію Комуністичної партії України, свідоцтво № 107 від 22.07.1991.
  Згідно з наявними реєстраційними справами, в Укрдержреєстрі є реєстраційна справа Комуністичної партії України, свідоцтва № 505 від 05.01.1993.
  Заступник Голови !.А. Кухаренко

  Ось вам і фініта ля комедія. ГПУ має порушити кримінальну справу проти суддів КСУ , які у 2001 році винесли завідомо незаконне рішення щодо удаваної заборони КПУ, як громадської організації під № 107 від 22.07.1991 року з метою реанімувати заборонену КПУ як республіканську парторганізацію КПРС, яку заборонив КС РФ, оскільки КПРС не була громадською організацією, а органом державного управління незаконно створеного нею СРСР на теренах частини Російської імперії, оскільки Канада, Польща, Фінляндія, Афганістан та інші землі відпали від Імперії з вини німецького шпигуна Бланка-Ульянова-Леніна і його компанії зрадників державних інтересів, які зліпилися у ВКП(б). Саме під це ВКП(б) і «косить» Симоненко та іже з ним.

  Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: Выборы в Германии: голосование стартовало
Выборы в Германии: голосование стартовало
Новости: В Канаде начались "Игры Непокоренных"
В Канаде начались "Игры Непокоренных"
Новости: В Лондоне распылили ядовитое вещество, есть пострадавшие
В Лондоне распылили ядовитое вещество, есть пострадавшие
Новости: Ушел из жизни соул-певец Чарльз Брэдли
Ушел из жизни соул-певец Чарльз Брэдли