Вверх
Мобильная версия

Яценюк: Евросоюз может применить санкции после выборов

00:49 Чт, 13 Сентябрь 2012 Телеграф
Фото: PHL

Об этом народный депутат Украины, председатель Совета Объединенной оппозиции "Батькивщина" Яценюк сообщил на пресс-конференции в Житомире.

Арсений Яценюк считает, что Евросоюз может применить к Украине санкции после выборов, если они будут признаны недемократическими. “Ближайшее время применения таких санкций, скорее всего, наступит 29 октября 2012 года. Применение санкций Евросоюзом относительно Украины связано лишь с одним - демократичностью или недемократичностью выборов в Украине. Говорить о том, что эти выборы будут демократическими, не представляется возможным, поскольку то, что сегодня происходит на избирательных участках, и то, что Ю.Луценко и Ю.Тимошенко в тюрьме, не позволяет говорить о том, что эти выборы будут признаны демократическими. Поэтому в Европе сейчас дискуссия идет в четком формате - или эти выборы будут признаны недемократическими, или частично демократическими”, - сказал А. Яценюк.

При этом он напомнил свой тезис о том, что Объединенная оппозиция заинтересована в демократичности выборов. “Однако, если Президент Украины Виктор Янукович хочет узурпировать власть, то выборы в Украине признают недемократическими, и к Украине будут применены санкции - как против Президента, так и против его ближайшего окружения как к лицам, которые имели отношение к подделке результатов выборов. ", - сказал А. Яценюк. При этом он отметил, что, в частности, речь идет о таких санкциях, как запрещение въезда в страну, ряд расследований против таких лиц и прочее.

загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
1 Комментарий
 • Віктор Борківський (граф Дунін-Борковський) 13.09.2012 06:55

  Це попередження чи залякування? Було у нас Політбюро ЦК КПРС та комісари, а тепер - Євросоюз, Венеціанська комісія та комісари, але Євро. Так чому ж Євросоюз і не тільки приймає у себе усіх біженців-крадіїв та накрадені в Україні кошти? Як у нас так і там - той прав, хто більше вкрав. Я це достеменно знаю. Не вірите? Читайте:

  Главі Представництва Єврокомісії в Україні,
  як інституції Європейського Союзу,

  пану Жозе Мануелю Пінту Тейшейру

  Борківського Віктора Вікторовича,
  067-712-16-67

  Заява

  Шановний пане Глава Представництва, у довгий час як Ви особисто, так і Президент ПАРЄ Жан-Клод Міньйон та інші представники ПАРЄ намагаються створити в очах світового суспільства образи великомучеників та кришталево чесних людей в особах колишнього Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка та колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.
  Щоб запобігти перетворення України у вотчину двох державних посадовців, які притягнуті до кримінальної відповідальності, я вирішив залучити у судовий процес третіми особами як Президента ПАРЄ, так і Європейський Парламент як юридичну особу, від імені якого говорять певні депутати Європарламенту, на стороні Ю. Луценка. До Ю. Луценка я підготував позов у суд з вимогою відшкодувати мені моральну шкоду за довгорічне і цілеспрямоване моральне катування мене і моєї родини з метою залякати та спонукати відмовитися від захисту сина. Названі треті особи мають довести в суді, що Ю. Луценко, будучи Міністром, правомірно допустив шестирічне моральне катування.
  Міністр Ю. Луценко жодного разу не прийняв мене у дні його персонального прийому як Міністра. Я навіть звертався до суду з вимогою спонукати його хоча б особисто розглянути мої скарги про злочини його підлеглих, які вони вчиняють з метою незаконно притягнути до кримінальної відповідальності мого сина за чужий злочин. Але мої позовні вимоги суд не задовольнив, бо, як довів Ю. Луценко, я не є Героєм Радянського Союзу, тому й не маю законного права на прийом Міністром та його автографу на відповіді з приводу моїх заяв (ксерокопія постанови суду додається).
  Як бачите, суд обслуговував Ю. Луценка, а не мої законні права. Та Бог з ним, з тим судом, але ж саме Ю. Луценко грубо проігнорував мої конституційні права (ст. ст. 40, 55 Конституції України) на особистий прийом Міністром з метою приховати злочин його підлеглих проти мого сина та особисто домогтися незаконного осудження мого сина на термін до восьми років за злочин, у якому фігурують суддя Оболонського районного суду м. Києва О. Луценко та суддя Окружного адміністративного суду м. Києва І. Васильченко.
  Саме на їхню користь і фальшуються працівниками міліції процесуальні документи проти мого сина. Слідчі у справі Д. Пастернак та Є. Тетерук викрадають матеріали відео та фото фіксації місця злочині і підміняють заретушованими фотовідбитками не процесуального походження. Експерти експертного центру ГУ МВС України в м. Києві фальсифікують експертні висновки за сфальшованими не процесуальними документами.
  Перевірку цих фактів я домагався від Ю. Луценка навіть через народного депутата України О. Черноморова, але Міністр Ю. Луценко надав народному депутату завідомо неправдиві свідчення з поставлених питань (копії відповідей надаються). Таким чином Ю. Луценко навмисно ввів в оману народного депутата з метою створити з мене образ наклепника на працівників міліції, який хоче незаконним шляхом врятувати від кримінальної відповідальності свого сина. Міністр не організував перевірки заяви про злочини.
  Головним аргументом у всіх випадках виправданням не проведення належної перевірки моїх заяв є посилання на те, що я є батьком мого підзахисного і тому зацікавлена особа у виправдані підзахисного.
  Я дійсно батько підзахисного, але я є юристом та оперативним працівником з великим стажем роботи у карному розшуку МВС України. Саме мій досвід оперативника та знання з середини гнилизни працівників МВС й допомогли мені розкрити службові злочини працівників міліції проти мого сина.
  Ось така, мовляв, сімейність роду Борковських, а ті особи, яких цей рід звинувачує у скоєні ДТП як злочину – ніким не прикриваються. Чи дійсно це так, судіть самі. Суддя О. Луценко, який був п’яним в автомобілі і підозрюється мною в управлінні автомобілем і скоєнні ДТП, що доводиться характером отриманої ним травми, носить те є прізвище, що і Міністр Луценко й названий членами слідчої групи його родичем. Саме це і стало причиною фальсифікації документів з огляду місця злочину слідчим Дарницького ГУ РУ МВС України в м. Києві Карманом. Карман не побоявся фальшування, бо інший Карман був на той час начальником головного слідчого Управління ГПУ.
  Експертизи проводилися у НДЕКЦ ГУ МВС Києва, а генерал міліції Луценко був начальником аналогічного експертного центру ГУ МВС України у Харківській області. Забігаючи на перед скажу, коли Київський НДІСЕ МЮ України встановив невідповідність експертизи міліцейського центру дійсним обставинам справи, то прокуратура м. Києва скасувала постанову про порушення кримінальної справи проти мого сина і зобов’язала міліцію провести повторну експертизу у Київському НДІСЕ. Але цю вказівку прокурора не було виконано, повторну експертизу призначили в м. Харків.
  Жодної вказівки прокуратури слідчі не виконали, тому, що водій І. Васильченко, нині суддя Окружного апеляційного суду м. Києва, за словами судді О. Луценка, є донькою члена вищого за інстанцією суду України. Дружина голови Дарницького райсуду, який заявив мені, що він усе зробить щоб врятувати своїх суддів, була також членом Верховного Суду України. Це – коротко щодо сімейності фігурантів у справі. Саме названі обставини спонукали мене прикласти усі свої зусилля для проведення паралельного розслідування, матеріали якого, за Рішенням ЄС з прав людини, є рівноцінними доказам звинувачення.
  Щоб не бути голослівним, я надаю Вам два рішення Подільського районного суду м. Києва якими суд скасовує постанови прокурора з відмови у порушенні кримінальної справи проти працівників міліції за моїми заявами, та зобов’язує прокуратуру району провести перевірку вказаних мною фактів вчинених злочинів працівниками міліції під час оформлення місця ДТП від 14.11.2006 року злочину та подальшого розслідування цього ДТП як тяжкого злочину. Прокуратура відверто не виконала першого рішення суду, що є не лише грубим порушенням ст.. 124 Конституції України, а й інкримінується ст.. 382 КК України як невиконання рішення суду.
  Прокуратура в обох випадках подає до Апеляційного суду м. Києва апеляції на рішення Подільського райсуду з вимогою скасувати їх як незаконні, але Апеляційний суд залишає апеляції прокурора без задоволення, а рішення суду першої інстанції у силі.
  Усього у короткій заяві не опишеш і не перерахуєш усіх наявних у захисту висновків державних експертних установ, у тому числі й ДНДЕКЦ МВС України, які доводять фальсифікацію матеріалів кримінальної справи працівниками міліції та крадіжку слідчими відео та фото матеріалів оформлення місця злочину. Саме ці документи захисту і послужили законною підставою для прийняття Подільським райсудом судом названих рішень стосовно прокуратури.
  Враховуючи наведене, у мене до Вас є два прохання: перше – влаштувати мені Ваш особистий прийом, чого я не спромігся добитися від Міністра Ю. Луценка. А друге – передати до Європарламенту мою заяву Президенту ПАРЄ Жан-Клод Міньйона, а також повідомити чи можливо вказати у позовній заяві адресу Представництва, через яке викликати названих третіх осіб до суду.
  Усі мають нести відповідальність за свої вчинки та сказані слова у захист тих, кого я звинувачую у неправомірних вчинках.

  Додаток: на арк..

  З повагою,
  В. Борківський
  04.04.2012

  Але відповіді так і не дочекався, Мануель злиняв з України немов вранішній туман. А ви, Європа нам допоможе. Вам - так, а нам - дзуськи.

  Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: Порошенко продемонстрировал удостоверения офицеров РФ, задержанных на Донбассе
Порошенко показал удостоверения солдат РФ, задержанных в АТО
Новости: Украина настаивает на создании зоны безопасности вдоль неподконтрольной части границы
Украина настаивает на безопасною зону вдоль границы
Новости: Порошенко в ООН: главные тезисы выступления
Порошенко в ООН: главные тезисы выступления
Новости: Рождество Пресвятой Богородицы 2017: как отметить этот день, лучшие поздравления
Рождество Пресвятой Богородицы 2017: красивые поздравления