Вверх
Мобильная версия

Квасьневский: В Украине агитируют гречкой, а в Польше - колбасой

17:45 Чт, 20 Сентябрь 2012 Телеграф

Бывший президент Польши Александр Квасьневский рассказал, что в Польше вместо гречки во время агитации использовали колбасу.

 Бывший президент Польши Александр Квасьневский в разговоре с председателем Комитета избирателей Украины Александром Черненко рассказал, что в Польше вместо гречки во время агитации использовали колбасу. Об этом написал на своей странице в "Фейсбук" председатель КИУ Александр Черненко.

"Сегодня второй раз в жизни пересекся с Александром Квасьневским. Еще после первой встречи в Киеве хотел написать о положительных впечатлениях: открытый человек, абсолютно осведомлен об украинских реалиях с прекрасным чувством юмора. Когда в Киеве я рассказывал ему о раздаче избирателям гречки, он засмеялся и сказал, что в Польше есть такой термин "Избирательная колбаса". Сегодня в Варшаве использовал его цитату, в контексте того, что как хорошо жить в Евросоюзе - избирателям раздают колбасу, а у нас только гречку, чем вызвал смех уже у польской аудитории", - пишет Александр Черненко.

Напомним: Центральная избирательная комиссия напомнила политическим силам, которые будут участвовать в выборах в Верховную Раду, правила раздачи "гречки" перед выборами.

"Запрещается проводить предвыборную агитацию, которая сопровождается предоставлением избирателям, учреждениям, организациям средств либо бесплатно, либо на льготных условиях товаров (кроме тех, которые содержат партийную символику и стоимость которых не превышает 3% минимального размера заработной платы), а также на таких условиях услуг, работ, ценных бумаг и т. д.", - говорится в разъяснении ЦИК. Там также напомнили, что проведение агитации с предоставлением бесплатной помощи избирателям является "косвенным подкупом избирателей".

загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
1 Комментарий
 • Віктор Борківський (граф Дунін-Борковський) 21.09.2012 16:23

  Усе таки краще, аніж в СРСР у 1937 році, перед виборами до ВР СРСР у грідні цього ж року:

  За КУ – в Україні виключно мажоритарна система виборів на альтернативній основі. У наш час ВР шахрує з виборчим законом про порядок проведення виборів, яким незаконно проводить зміну конституційної мажоритарної виборчої системи, як конституційного ладу в Україні, то на змішану, то на пропорційну, то знову на змішану в обхід обов'язкового всеукраїнського референдуму щодо зміни конституційного ладу в Україні. А у 1937 році – Сталін і члени Політбюро ЦК ВКП(б) дали письмову вказівку повбивати своїх опонентів і противників у виборах у ВР СРСР, які мали відбутися 12.12.1937 року на тій же альтернативній основі по мажоритарній системі виборів за Конституцією СРСР 1936 року. У цій Конституції не було передбачено організацію виборів законом, як це вказано в КУ, тому і прийшлось убити майже 50 мільйонів «ворогів радвлади і комуністів».
  ПОСТАНОВА (витяг)
  М. Житомир 10.07.2011р
  Помічник прокурора Житомирського району Житомирської області юрист 3 класу Кобернюк Сергій Володимирович, розглянувши матеріали перевірки за заявою Борківського В.В. з приводу вбивства 27.09.1937 року його дідуся Борковського Миколи Аристарховича, вчиненого за постановою Трійки УНКВД по Київській області від 11.09.1937 року на виконання наказу НКВС СРСР № 000477 від 30.07.1937 року виданого начальником НКВС СРСР Єжовим М.І. на виконання Рішення Політбюро ЦК ВКП(б) від 02.07.1937 року «Про антирадянських елементів», який, для втілення у життя, 31.07.1937 року був попередньо погоджений з членами Політбюро ЦК ВКП(б),-
  Встановив:
  «Борковський Микола Аристархович реабілітований посмертно.
  Враховуючи те, що в ході проведеної перевірки встановлено, що в діях членів Політбюро ЦК ВКП(б) є ознаки злочину, але вони діяли на території РРФСР, то дія Кримінального кодексу УСРР 1927 року (ст..98 ч.2 – розстріл, В. Д-Б.) на них не розповсюджується.
  Що ж до дій начальника Трояніського (київська обл.. на той час) райвідділу НКВС Я.П. Аппеля, який сфабрикував звинувачення проти М.А. Борковського, начальника окрвідділу НКВС Шатова-Лівшіна Є.С., який затвердив сфальшований висновок, і заступника Київського облпрокурора Черкеза Я.А. та окрпрокурора Житомирського округу Орлова, які погодили сфальшований обвинувальний висновок, а також учасників засідання трійки УНКВС по Київській області, у складі голови трійки Шарова (Шавера) М.Д., та членів трійки секретаря Київського обкому УКП(б) Кудрявцева С.А., прокурора Київської області Єременка В.Д., які прийняли рішення про розстріл Борковського М.А., вбачаються ознаки злочинів, передбачених ст..ст. 97, 98, 103 КК УСРР 1927 року, оскільки їхні злочинні дії за часом охоплюються дією КК УСРР (за редакцією) 1927 року».
  Борковського М.А. реабілітовано під грифом «секретно», тому я прожив життя як член роду ворогів радвлади і комуністів з витікаючи ми звідси наслідками для моєї долі.
  Це – єдина справа з доведення замовного вбивства дворян та інших чесних людей, які ненавиділи комуністів і їхню владу. Поряд зі спадковим титулованим дворянином герба Лебідь Борковським М.А. та його рідним братом – вбито та зарито біля Старого єврейського кладовища у Житомирі, за політичним замовленням Політбюро ЦК ВКП(б) майже 20 тисяч людей різних національностей: українці – 8622, поляки – 6802, німці – 2577, євреї – 469, росіяни – 319, чехи – 176, білоруси – 101 та до 10 людей з інших національностей. Тут має бути, і буде, Меморіал Голокосту націй.

  Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: На следующей неделе в Украине выпадет первый снег
На следующей неделе в Украине выпадет первый снег
Новости: Порошенко на передовой пообщался с бойцами
Порошенко анонсировал ротацию подразделений ВСУ
Новости: На месте смертельного ДТП в Харькове прошел следственный эксперимент
ДТП в Харькове: провели следственный эксперимент
Новости: Сыр предотвращает возникновение сердечных заболеваний
Сыр предотвращает возникновение сердечных заболеваний