Вверх
Мобильная версия

Ляшко: Меморандум мира и взаимопонимания - национальная измена

Ляшко: Меморандум мира и взаимопонимания - национальная измена
11:08 Ср, 21 Май 2014 Телеграф

Новости Украины: Кандидат в Президенты Украины объяснил свое отношение к Меморандуму о мире и взаимопонимании.

Олег Ляшко против принятия Меморандума о мире и взаимопонимании, так как он считает документ национальной изменой. Об этом кандидат на пост главы государства написал на своем персональном сайте. "Я не голосовал за так называемый меморандум о мире и взаимопонимании, который сегодня поддержала Верховная Рада.

Считаю это национальной изменой, потому меморандум предусматривает внеблоковый статус Украины, особый статус русского языка и закон о местных референдумах". Политик назвал эти пункты самыми страшными для Украины, так как они развязывают руки сепаратистам.

Также недовольство документом связано и с его автором, Ляшко напоминает, что Вадим Новинский, был в команде Януковича. Кандидат на высокий пост выразил недовольство своими коллегами и раскритиковал их позицию.

[news id="970337"]

загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
3 Комментария
 • Олександр Явір 21.05.2014 12:49

  Бачився з Ляшко на Майдані,вів з ним розмову.Здається розмова йшла про можливість якіхось компромісів у Верховній Раді з метою отримати необхідну більшість для проведення демократичних законів.Це було одразу після розгону студентського Майдану.Потім бачив його в найбільш критичний для Майдану день-19 лютого,кели Беркут був на відстані 50 метрів від сцени Майдану,а зі сцени весь вечір і під час ночі вели керування запеклим боєм тільки два мужні полководці:Сергій Нищук і Олег Ляшко.Мій знайомий був на Майдані зранку.Сказав,що недалеко від нього розірвалася шумова граната,то він півдня ходив приконтужений і йому навіть важко дихалося,бо ця граната видно була ще чимось накачана.А ці два "полководця" стояли на сцені, до якої летіло декілька гранат шохвилини.Тому я прийшов до висновку,що Олег Ляшко -це дійсно мужня людина,яка може взяти на себе усю відповідальність у самий важкий для країни час,на відміну від де-яких інших політиків,які сьогодні -при владі.І даремно з нього Савік Шустер і де-хто інший з політичних опонентів намагалися зробити иакого собі політика-клоуна.Це людина з сильним аналітичним розумом,з гарним ораторським мистецтвом,з вмінням розповісти людям правду і складні політичні сюжети прростою мовою.Це -наш патріот,який довів,що він дійсно не віддасть ні клаптика свого дому і своєї країни ніякому загарбнику.Тому він сьогодні має надзвичайно великий авторитет як на Заході,так і на Сході України і в Києві серед майданівців.Тому він має право на свою думку і його позиція в данному питанні є також патріотична.
  Одне застереження.Політик повинен бути принциповим ,але гнучким.
  Тому,думаю,якщо нашим військовикам на чолі з нашим Головнокомандуючим не вдалося досягти мети антитерористичної операції (керівники сепаратистів-на волі,в їхніх руках адмінприміщення в Донецьку і в інших містах Донбасу,вони захопили більшість приміщень виборчих комісій по виборах Президента України,вони залякали багато керівників виборчих дільниць і фактично зробили неможливими проведення виборів на Донбасі,вони продовжують атакувати наші військові частини і навіть Штаб Нацгвардіїї змушений був тікати з Маріуполя 19 травня,а Слав"янськ продовжує залишатися в їхніх руках,то,напевно,в цих умовах треба зробити все можливе для проведення виборів на всій території України і підписати якийсь меморандум з представниками Сходу,які можуть представляти інтереси населення всього Сходу (Донбасу).Тим більше,що ми розуміємо,що ця Верховна Рада проживе ще не довго,тому її гарантії нас не дуже будуть турбувати.
  Тому хочуть вони проводити місцеві референдуми як краще організувати громадський транспорт в Донецьку,хай проводять.Хай проводять любий референдум зі свого власного міського чи сільського життя:де будувати школу?а де лікарню?скільки російських шкіл відкривати цього року,а скільки українських,чи болгарських,кого обирати керівником місцевої громади у Раду або у викоанвчий комітет.Все ,крім питань державного устрою на своїй території,бо це прерогатива всього народу України,а не Слав"янська чи Катеринівки.
  Що стосується мовного питання.Треба провести опитування (референдум) в Слав"янську,Горлівці,Донецьку,Луганську-що на їх погляд заважає їм спілкуватися російською мовою,якщо вони хочуть вживати цю мову на своїй території і прибрати перепони,які їм заважають,якщо це має місце,хай говорять навіть китайською.Але знов же,державна мова має бути одна,на те вона і є державна і тому всі державні установи мають користуватися державною мовою,а не китайською.
  Що стосується керівників громад.Здається тукту вже народ близький до консенусу.
  Ніхто вже не хоче мати нового диктатора типу Януковича або Сталіна.Цей пережиток комуністичної системи вже всім остогид і може привести до концтаборів і нових голодоморів.Вже івизріла ідея парламентсько-президетнської республіки без всяких представників Президента на місцях.В регіонах обираються обласні і сільські ,районні ради і їх виконавчі комітети.І вони повинні бути під міцним контролем місцевого населення,а не служити,як вірні пси службу новому Президенту.І не треба людей лякати новими місцевими князьками.Князьками їх робила центральна влада і сам колишній Президент.Вони дозволяли місцевим представникам Президента самозбагачуватися різними щляхами : і легальними і кримінальними,щоб потім жорстко тримати їх у своїх руках.А у випадку виборів виконавчих комітететів і їх голів самі люди швиденько розберуться звідки їх голова взяв кошти на Бентлі,чи на новий замок в природоохоронній зоні.
  Тому ці позиції у Меморандумі сміливо можна підписувати.
  Відносно амністії тим ,хто добровільно здав зброю,то треба примінити ту ж норму,що регіонали приміняли до майданівців-хто не вбивав і не піддавав тортурам людей,то тим -амністія,а всім решта -тюрма-по закону.
  Давайте підписувати такий меморандум і обирати нашого нового Пезидента в мирних,а не військових умовах.
  Олександр Явір.

  Нравится 2165 Не нравится 2
 • 111 21.05.2014 11:28

  НЕЛЬЗЯ ГОЛОСОВАТЬ ЗА КРАЙНИХ (ЛЕВЫХ, ПРАВЫХ). ЭТОТ БАРДАК НИКОГДА НЕ ЗАКОНЧИТСЯ. ПРАВИЛЬНО ЧТО ПРИНЯЛИ МЕМОРАНДУМ. НАДО УСТУПКИ ДЕЛАТЬ КОНЕЧНО.

  Нравится 2165 Не нравится 1
 • Татьяна 21.05.2014 11:19

  Так внеблоковый статус, вроде как, убрали из меморандума...

  Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: Стало известно, как будут пересчитывать субсидии в Украине
Как будут пересчитывать субсидии в Украине
Новости: Новый российский газопровод: Украина может потерять до 3% ВВП
Новый газопровод РФ: Украина может потерять до 3% ВВП
Новости: Кровавое ДТП в Харькове: полиция ищет свидетелей
Кровавое ДТП в Харькове: полиция ищет свидетелей
Новости: Умер продюсер музыкальной группы "AC/DC"
Умер продюсер музыкальной группы "AC/DC"