Вверх
Мобильная версия

К Януковичу обращаются уже в стихах по поводу Тимошенко

Юлия Тимошенко
08:53 Чт, 25 Апрель 2013 Телеграф

Президенту Украины Виктору Януковичу поступило уже несколько просьб об освобождении Юлии Тимошенко, сообщают «Комментарии».

С очередными обращениями в поддержку бывшей главы правительства, по данным «Батькивщины», выступили общественные активисты из Запорожья, Закарпатья, Донецкой и Львовской областей. Просьба из Донбасса при этом сопровождается стихотворением «Відпусти» Николая Джмиля.

«Я не помилувать прошу, - // Вона – невинна! Не грішу // Коли це стверджую. Тож ти // Мерщій страждальну відпусти!, // І Бог помилує тебе // За всі гріхи… Ти ж не цабе, // Для Бога ти простий слимак! // То ж відпусти! Хай буде так!», — провозглашает поэт (примерно перевести это можно так: «Я не помиловать прошу! Она невинна! Не грешу, когда это утверждаю. Так что ты поскорей страдалицу отпусти. И Бог помилует тебя за все грехи. Ты ведь не велик барин. Для Бога ты простой слизняк. Так что отпусти, да будет так!»).

В поддержку Тимошенко, как отмечается, выступили представители региональных общественных организаций, учителя, депутаты местных советов.

Ранее с просьбой освободить экс-премьера к президенту обратилась группа женщин из числа депутатов Верховной Рады. Просьба попала на рассмотрение комиссии по вопросам помилования, которая действует при президенте.

Эта комиссия, напомним, недавно рекомендовала помиловать соратника Тимошенко, бывшего главу МВД Юрия Луценко, находившегося за решеткой с конца 2010 года. Президент это ходатайство поддержал, и Луценко вышел на свободу.

В то же время в отношении Тимошенко Янукович отмечал, что ее помилование невозможно, пока не завершатся суды по ее уголовным делам.

Юлия Тимошенко была арестована после того, как к власти на Украине пришли ее политические оппоненты: Виктор Янукович и его Партия регионов. Бывшую главу правительства обвинили в превышении полномочий при заключении газовых соглашений с Россией. Суд признал ее виновной и приговорил к семи годам тюрьмы. В отношении экс-премьера были возбуждены и другие уголовные дела. Помимо прочего прокуратура подозревает ее в причастности к убийству депутата Евгения Щербаня в 1990-е годы.

Сама Тимошенко все обвинения в свой адрес отвергает, заявляя, что власти преследуют ее по политическим мотивам. При этом экс-премьер неоднократно подчеркивала, что просить президента о помиловании (что означало бы признание вины с ее стороны) не собирается.

загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
1 Комментарий
 • Віктор Борківський (граф Дунін-Борковський) 25.04.2013 09:07

  Пане Президенте, спонукайте також і свого кума, а по сумісництву - Генерального прокурора України, розкрити замовний злочин його племінника проти мого сина, вчинений з метою врятувати від кримінальної відповідальності подругу - Ірину Васильченко. Кум особисто кришує цей сімейний злочин Пшонок, то яка йому віра щодо дійсності вчинення злочину Юлією Тимошенко? Ніякої! Про організацію Романом Пшонкою золочину з фальшування обстановки на місцф ДТП рдав свідчення суду потернпілий Луценко. Читайтевитяг з аудіофіксації судового слідства, а не фальшивки кумових підлеглих, які вони виконали на його замовлення:

  Потерпілий Луценко:

  Суддя: Оскільки ми допитали підсудного, тепер маємо допитати вас, а потім на наступне засідання будемо свідків викликати.

  Только не спешите. Пишется. Фиксируется. Маєте час надати пояснення? Ви готові дати суду свої пояснення? Можете с места. Будь-ласка, ми вас слухаємо.

  Луценко: Ви питаєте дату, це був листопад 2006 року. Шість років пройшло. Шість. Ситуація яка була, ми їхали на Подол, за кермом була моя помічниця, спереду сиділа моя секретар, а я сидів ззаду. Сидів так, що одна нога моя була під сидінням водія, я сидів по середині, а друга нога була під сидінням переднього пасажира.
  ….

  Суддя: Ви можете прив’язатися до часу? Котра година була хоча б.

  Луценко: Після роботи.

  Суддя: Після роботи ви їхали на Подол, за кермом була ваша помічниця, поряд сиділа ваша секретар, а ви сиділи ззаду. Так.

  Луценко: Так

  Луценко: потім всьо. Беру телефон і звоню. Першим це був Пшонка і моя рідна сестра, які відвезли мене до лікарні. П’ять сантиметрів не було ноги. Ноль-ноль міліметрів і я був би паралізований.

  Суддя: Прокурор, задавайте питання.

  Прокурор: Якщо пам’ятаєте, то яка швидкість була у «Авео» та «Ауді»?

  Луценко: «Авео» – 60 кілометрвів, а «Ауді» – 80 кілометрів.

  Прокурор: якщо пам’ятаєте, то як відбулося зіткнення?

  Луценко: Лоб в лоб.

  Прокурор: Чи підходив до вас підсудний?

  Луценко: Коли я був у машині, він підійшов до мене. Я був у шоковому состояніі, я взяв його руку, я взяв зубами його куртку, щоб не кричать, другою рукою набирав номери телефону.

  ….

  Суддя: Законний представник.

  Представник: Ви говорите, що їхали по вул.. Електриків, де ви побачили вулицю Електриків? Вам це нав’язали слідчі, тому що слідчі не відпрацьовували вул.. Набережно-Рибальську. Виводили дорогу від удару. Хто вам навіяв вулицю Електриків.

  ….

  Луценко. Ми їхали з Оболоні. Мої покази були правдивими.

  Представник: Тепер, будь ласка, скажіть мені, хто такий Пшонка, який приїхав?

  Луценко: Який, и, Роман Миколайович. Це мій колега, який з моєю сестрою приїхав, вони не були при ДТП.

  Представник: Це родич Генерального прокурора?

  Луценко: Яка різниця. Це був мій колега.

  Представник: Ваша честь, більше питань до нього у мене немає.

  ….

  Суддя: Пшонка, це та особа, яка приїхала на «Жигулях»?

  Луценко: Пшонка Роман Миколайович. Вони прихали після ДТП відвезли мене до лікарні і були присутні під час операції.

  Суддя: Ваш колега з сестрою завезли вас до лікарні?

  Луценко: За мною приїхала швидка допомога, а вони приїхали за нами всі. Всі помічники …

  Суддя: Підсудний, ваші запитання.

  Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: Парламентские выборы в Германии: все подробности
Парламентские выборы в Германии: все подробности
Новости: В Канаде начались "Игры Непокоренных"
В Канаде начались "Игры Непокоренных"
Новости: КНДР вступила в завершающий этап создания ядерного арсенала
КНДР вступила в завершающий этап создания ядерного арсенала
Новости: Ушел из жизни соул-певец Чарльз Брэдли
Ушел из жизни соул-певец Чарльз Брэдли