Вверх
Мобильная версия

Власть будет принудительно свозить участников антифашистского митинга

Николай Томенко
17:36 Вт, 14 Май 2013 Телеграф
Фото: ukrafoto.com

Власть будет принудительно свозить в Киев участников антифашистского митинга.

В оппозиции подозревают, что власть будет на принудительной основе свозить в Киев участников антифашистского митинга, запланированного на 18 мая.

"Так, как власть организовывает антифашистский митинг, это мало соответствует европейским стандартам уважения прав и свобод человека, или соответствует с точностью до наоборот", - сказал во вторник один из лидеров партии "Батькивщина", нардеп Николай Томенко, комментируя одновременное проведение 18 мая акций оппозиции "Вставай, Украина!" и антифашистской акции протеста, организованной Партией регионов.

По словам Н.Томенко, он располагает информацией о том, что, например в каждом районе Черкасской области формируются списки от 200 до 300 работников бюджетной сферы для выезда на так называемый антифашистский митинг.

"На самом деле, этот митинг без согласия его участников. Можно понять власть, которая хочет сорвать мероприятия оппозиции, но срывать его методом нарушения, как минимум трудовых прав работников образования и здравоохранения – негоже власти. Цинизм ситуации еще и в том, что сегодня в сельской местности власть, так сказать, оптимизирует или сокращает работников бюджетной сферы, но эти же бюджетники остаются главной армией, которой затыкают дырки по всем возможным направлениям, в том числе и на этом митинге", - сказал Н.Томенко.

Он осудил действия власти по принуждению работников бюджетной сферы к участию в антифашистском марше протеста.

загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
1 Комментарий
 • Захар Беркут 14.05.2013 22:43

  Щось останнім часом ну дуже вже часто на наших шпальтах почалось згадування і там де це навіть зовсім недоречно отого фашизму. І тицяють ним повсюди.
  А по тому, як це слово та його значення вживається дописувачами, можно зробити висновок, що ті дописувачі, які намагаються затаврувати своїх опонентів "фашизмом" зовсім не знають та не розбираються в тому. А просто по давній, прищепленій ще радянською пропагандою, звичці розкидаються бездумно своїми "вердиктами".
  Тому візьму на себе сміливість та спробую викласти дещо про - ізми та фобії навколо них.

  Фашизм - соціально-політичний рух, ідеологія і державний режим право-тоталітарного типу.
  Етимологія цього слова відбувається від латинського фасції. Пучок був символами влади під час Римської імперії, лікторів до найвищого римського судді, консулів, преторів і диктаторів. Тому емблема фашизму - лікторська зв'язка - символ єднання, сили і справедливості, оскільки фашизм не лише законодавець і будівельник закладів, але й вчитель і двигун духовного життя.
  Фашини - (нім. Faschine від лат. Fascis зв'язка прутів, пучок), туго стягнута зв'язка хмизу, використовувана головним чином для зміцнення укосів гідротехнічних споруд, а також при будівництві оборонних споруд.

  Націонал-соціалізм, тобто Національний соціалізм (нім. Nationalsozialismus, скорочено нацизм) - ідеологія, що дотримується ідей про зверхність однієї нації над іншими націями, верховенство нації і держави над особистістю. Політична ідеологія, яка була економічною і політичною доктриною Німеччини у часи Третього рейху.

  Комуні́зм (від лат. communis — спільний, загальний) — політична ідеологія, заснована на ідеї спільної власності, суспільства загальної рівності та свободи, пріоритеті інтересів колективу над інтересами окремої людини, на абсолютній домінанті, підкоренні людської особистості інтересам спільноти, скасування приватної власності на засоби виробництва, її експропріації.

  Ось вам простий приклад словоблуду від радянських ідеологів :
  Всім вам добре відоме оте - "смерть намецко-фашистским захватчикам".
  Але німці сповідували национал-соціалізм, а фашистами були італійці.
  Тому правильно треба було писати :
  - " смерть немецко-национал-социалистическим захватчикам"
  - " смерть немецко-итальянским окупантам"
  - " смерть итало-фашистким захватчикам"
  Але погодьтесь, що звучить якось воно того ... не дуже.
  Ось так. Як то кажуть в тих краях - "Ради красного словца, не пожалею и отца".

  Я чудово розумію, що все, що не вкладалось в радянську ідеологію одразу таврувалось тим "фашизмом" та "нацизмом". Дуже вже ці слова подобались комуністам, а їх змістом ніхто там сильно не переймався. А совки по звичці і далі продовжують іми всіх таврувати. Тепер таврують ВО Свободу, яка нічого спільного з німецьким націонал-соціалізмом та італійським фашизмом не мають.
  А от радянський комунізм, той якраз і є навіть не близнюком, а "старшим" братом тих всіх - ізмів.

  Р.S.
  Тільки прошу вас не "клеїти" мені пропаганду німецького націонал-соціалізму та італійського фашизму. Тут не про мене ...

  Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: В редакции "Эха Москвы" напали с ножом на журналистку
В редакции "Эха Москвы" напали с ножом на журналистку
Новости: В Госстате рассказали, на сколько сократилось в этом году население Украины
На сколько сократилось в этом году население Украины
Новости: Кистион объяснил, почему нынешняя формула цены на газ является нежизнеспособной
Кистион: Формула цены на газ имеет недостатки
Новости: Советы докторов, как устроить себе разгрузочный день
Советы докторов, как устроить себе разгрузочный день