Вверх
Мобильная версия

Оппозиция не поддержит законопроект Президента Виктора Януковича

Сергей Власенко
07:42 Сб, 14 Сентябрь 2013 Телеграф
Фото: Reuters

Оппозиция не поддержит президентский законопроект по усилению гарантии независимости судей.

Защитник экс-премьера Юлии Тимошенко, заместитель председателя "ВО "Батькивщина" Сергей Власенко убежден, что оппозиция не поддержит президентский законопроект о внесении изменений в Конституцию Украины в части усиления гарантий независимости судей.

"Я уверен, что оппозиция не поддержит его даже в первом чтении", - сказал С.Власенко.

Он подчеркнул, что оппозиция поддержала лишь направление президентского законопроекта в Конституционный суд.

"Закон не голосовался в первом чтении, голосовалась его отправка в Конституционный суд. Мы (оппозиция - ИФ) за то, чтобы все изменения пошли в Конституционный суд. Пускай Донецкий Конституционный суд дает свои заключения, а мы будем презентовать свои изменения в Конституцию в части создания действительно независимого судоустройства в Украине", - сказал С.Власенко.

Он напомнил, что реформа судебной системы, как и закон о прокуратуре, относится к требованиям Европейского Союза, которые Украина должна выполнить до Вильнюсского саммита. Однако, по мнению С.Власенко, предложенные администрацией президента законопроекты "не имеют никакого отношения к европейским законам".

"Это профанация, которая к европейским законам не имеет никакого отношения. Я внимательно посмотрел их законопроект о прокуратуре, я внимательно посмотрел их законопроект об изменении конституции по судоустройству. Это обычное укрепление азиатско-африканского авторитаризма, это к европейским законам не имеет никакого отношения", - сказал С.Власенко.

Как сообщалось, 5 сентября Верховная Рада подержала направление в Конституционный суд предложенных президентом Украины Виктором Януковичем изменений к Конституции Украины в части усиления гарантий независимости судей. За включение в повестку дня и направление в КСУ данного "евроинтеграционного" законопроекта на заседании проголосовало 377 народных избранников из 406 зарегистрировавшихся.

6 сентября глава делегации представителей секретариата Венецианской комиссии (ВК) и генерального директората по правам человека и верховенства права Томас Маркерт сообщил, что в ВК позитивно воспринимают поданный им на экспертизу украинский законопроект "О прокуратуре", и считают, что Украина вполне сможет реформировать органы прокуратуры еще до Вильнюсского саммита. В то же время он отметил ряд моментов, которые вызывают вопросы у Венецианской комиссии, в частности, это касается ст.24 законопроекта, который прописывает функции прокуратуры по представительству интересов государства и граждан в судах, а также ст.18, касающейся практических вопросов реализации независимости прокуроров.

загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
2 Комментария
 • гость 14.09.2013 08:02

  кто этот мерзкий не бритый слизняк?

  Нравится 2165 Не нравится 1
 • Віктор Борківський 14.09.2013 08:01

  Яка іще потрібна незалежність і від кого саме?

  Прошу звернути увагу на той факт, що потерпілий суддя О. Луценко (а за характером пробиття тупим предметом кісток голені лівої ноги у 1/3 нижній їхній частині, що можливо отримати педаллю щеплення під яку попала нога при зіткненні ТЗ, що викликає підозру, що за кермом був саме він. Луценко в суді дає покази про свою травму, які абсолютно протилежні висновку судмедекспертизи, за якою дно травми має кісткову основу, а усяке пошкодження кісток – є переломом за медичними термінами) не телефонує у міліцію із повідомленням про ДТП, як і не телефонує до швидкої допомоги щоб приїхала і негайно надала йому медичну допомогу. Він у першу чергу викликає на місце події, для впливу на працівників міліції для фальшування обставин події, племінника Генпрокурора В. Пшонки – суду Оболонського райсуду Києва Романа Миколайовича Пшонку. Роман Пшонка прибув на місце події раніше слідче-оперативної групи і обстановка на місці події була сфальшованою, але я розкрив цей міліцейсько-прокурорський злочин, і допоміг мені у цьому суддя О. Луценко:

  Витяг із аудіо фіксації показів суду потерпілого Луценка:

  Суддя: Оскільки ми допитали підсудного, тепер маємо допитати вас, а потім на наступне засідання будемо свідків викликати.

  Только не спешите. Пишется. Фиксируется. Маєте час надати пояснення? Ви готові дати суду свої пояснення? Можете с места. Будь-ласка, ми вас слухаємо.

  Луценко: Ви питаєте дату, це був листопад 2006 року. Шість років пройшло. Шість. Ситуація яка була, ми їхали на Подол, за кермом була моя помічниця, спереду сиділа моя секретар, а я сидів ззаду. Сидів так, що одна нога моя була під сидінням водія, я сидів по середині, а друга нога була під сидінням переднього пасажира.
  ….

  Суддя: Ви можете прив’язатися до часу? Котра година була хоча б.

  Луценко: Після роботи.

  Суддя: Після роботи ви їхали на Подол, за кермом була ваша помічниця, поряд сиділа ваша секретар, а ви сиділи ззаду. Так.

  Луценко: Так

  Луценко: потім всьо. Беру телефон і звоню. Першим це був Пшонка і моя рідна сестра, які відвезли мене до лікарні. П’ять сантиметрів не було ноги. Ноль-ноль міліметрів і я був би паралізований.

  Суддя: Прокурор, задавайте питання.

  Прокурор: Якщо пам’ятаєте, то яка швидкість була у «Авео» та «Ауді»?

  Луценко: «Авео» – 60 кілометрвів, а «Ауді» – 80 кілометрів.

  Прокурор: якщо пам’ятаєте, то як відбулося зіткнення?

  Луценко: Лоб в лоб.

  Прокурор: Чи підходив до вас підсудний?

  Луценко: Коли я був у машині, він підійшов до мене. Я був у шоковому состояніі, я взяв його руку, я взяв зубами його куртку, щоб не кричать, другою рукою набирав номери телефону.

  ….

  Суддя: Законний представник.

  Представник: Ви говорите, що їхали по вул.. Електриків, де ви побачили вулицю Електриків? Вам це нав’язали слідчі, тому що слідчі не відпрацьовували вул.. Набережно-Рибальську. Виводили дорогу від удару. Хто вам навіяв вулицю Електриків.

  ….

  Луценко. Ми їхали з Оболоні. Мої покази були правдивими.

  Представник: Тепер, будь ласка, скажіть мені, хто такий Пшонка, який приїхав?

  Луценко: Який, и, Роман Миколайович. Це мій колега, який з моєю сестрою приїхав, вони не були при ДТП.

  Представник: Це родич Генерального прокурора?

  Луценко: Яка різниця. Це був мій колега.

  Представник: Ваша честь, більше питань до нього у мене немає.

  ….

  Суддя: Пшонка, це та особа, яка приїхала на «Жигулях»?

  Луценко: Пшонка Роман Миколайович. Вони прихали після ДТП відвезли мене до лікарні і були присутні під час операції.

  Суддя: Ваш колега з сестрою завезли вас до лікарні?

  Луценко: За мною приїхала швидка допомога, а вони приїхали за нами всі. Всі помічники …

  Суддя: Підсудний, ваші запитання.

  ….

  У судовому засіданні ні водій (суддя) Васильченко, ні інспектор УДАІ Дроздов, який накалякав схему ДТП замість виконання її слідчим Карманом як складової протоколу огляду місця злочину, не змогли пояснити значення знаку 5.16 щодо проїзду перехрестя по трьох смугах, який був вивішеним з двох боків виїзду на перехрестя вулиць Набережно-Рибальської та Електриків для зустрічного проїзду ним ТЗ. Моєму сину слідчі в наглу нав’язують порушення п. 11.1 ПДР при виконанні проїзду по перехрестю у третій лівій смузі, у той час як він виконував припис п. 11.11 тих же ПДР бо з його боку руху була «тягучка» у три дозволених смуги руху попутного транспорту.
  Експерт Байков КНДІСЕ МЮ України встановив по ушкодженнях ТЗ, що авто Шевроле Васильченко рухалося із швидкістю 94 км/год, при дозволеній 40 км/год, а мій син рухався із швидкістю 9 км/год у наслідок «тягучки».
  Зіткнення т/з, за фототехнічною та транспортно-трасологічною комплексною експертизою експертів КНДІСЕ Робура та Любарського, відбулося на віддалі 14 м від правої крайньої межі руху Васильченко при ширині її загальної руху попутного їй транспорту у 10.5 м. Тому вона і врізалася передком свого автомобілем у ліве переднє крило автомобіля мого сина. Площа удару сягає від передньої лівої фари до передніх лівих діверок із забиттям переднього лівого колеса з унеможливленням його вільного обертання. За висновками усіх експертиз, як за замовленням слідчих так і за нашими заявами – зіткнення ТЗ є перехресним, під кутом приблизно 150 градусів.
  Ось вам і лоб у лоб за Луценком. Ні характеру своєї травми він не знає, ні характеру зіткнення ТЗ, ні назви вулиці, по якій вони рухалися. Говорить аби вчинити наклеп на невинну людину
  Саме для фальшування обставин події і прибув на місце ДТП племінник генпрокурора Пшонки. Слідчі Пастернак, із Подільського РУ Києва, а по тім і Тетерук із ГСУ МВС України, викрали з матеріалів справи відео і фото фіксацію місця ДТП та замінили процесуальні документи не процесуальними фотознімками, невідомо ким виконаними, з метою спотворити висновки експертів, які проводили експертні дослідження за їхніми замовленнями.
  Слідство намагалися довести, що ці «ліві» фотовідбитки на ксерексному папері були виконаними до початку оформлення ДТП, але отримані мною в НДЕКЦ ГУ МВС України в м. Києві процесуальні фото, виконані на місці події експертом цього підрозділу Блонським, та отримана у слідчого МВС Тетерука відео зйомка місця події, яку виконав також експерт Блонський, доводять, що ці «ліві» фото були виконані після оформлення ДТП.
  рух фактично відсутній, що вказує, як і на параметрах, що вони виконані після 11 години вечора, а оформлення завершено о 10.20. Перехрестя вулиць Електриків та Набережно-Рибальської о 20 годині (приблизний час події) рух шалений.

  Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: Земельная реформа: Всемирный банк настаивает на принятии уже осенью
ВБ настаивает на принятии земельной реформы уже осенью
Новости: Адвокатам Януковича отказали в отводе секретаря суда
Адвокатам Януковича отказали в отводе секретаря суда
Новости: "Запад-2017": в СНБО заявили о ракетно-ядерном ударе
"Запад-2017": в СНБО заявили о ракетно-ядерном ударе
Новости: Афиша интересных событий в Украине на 23-24 сентября
Афиша интересных событий в Украине на 23-24 сентября