Вверх
Мобильная версия

США боятся за активистов Евромайдана

Смотрите фото (20)
07:13 Пт, 27 Декабрь 2013 Телеграф

Новости Украины: США озабочены судьбой активистов Евромайдана - госдеп.

Соединенные Штаты озабочены тем, что власти Украины могут применить силовые меры в отношении активистов "Евромайдана", а также журналистов, которые находятся на площади или сообщают о происходящих там событиях, заявила представитель госдепартамента США Дженнифер Псаки.

"США выражают серьезную озабоченность формированием (властями - ИФ) модели насилия и запугивания в отношении активистов и журналистов, которые принимают участие или сообщают об акциях протеста на "Евромайдане", - говорится в распространенном заявлении Дж.Псаки.

В нем отмечается, что США "особенно обеспокоены жестоким избиением журналистки Татьяны Черновил". Дж.Псаки потребовала от властей Украины "уважения прав человека, включая основные свободы выражения мнений, собраний, обеспечения верховенства закона и следования демократическим принципам".

"Мы настаиваем, чтобы украинское правительство подало недвусмысленный сигнал о недопустимости насилия против тех, кто критикует власти, и тех, кто работает на пользу современной, демократической и процветающей Украины", - указывается в заявлении американского госдепа.

загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
3 Комментария
 • Усе тече, усе міняється. У 1991 році і УРСР завітав Президент США Буш (старший) з вимогою не знищувати СРСР. Він не переживав, як і Конгрес, що у разі нашого програшу у боротьбі за незалежність України як революції, яка змінила політичну карту світу - КДБ виріже нас до нігтя. Ми перемогли, але до влади дірвалися мародери, які грабували Україну та її народ під час нашої революції.

  SVOBODA СВОБОДА
  (газета українських емігрантів у США)

  УКРАЇНСЬКИЙ ЩОДЕННИК
  Пам'ятаймо про Україну!

  VOL XCVIII. No. 154. JERSEY CITY and NEW YORK, WEDNESDAY, AUGUST 14, 1991 CENTS 25 ЦЕНТІВ ДЖЕРЗІ СИТІ і НЮ ЙОРК,СЕРЕДА, 14-го СЕРПНЯ 1991

  ВИМАГАЮТЬ РЕФЕРЕНДУМУ З ПРИВОДУ ВИХОДУ УКРАЇНИЗ СССР

  Київ (УНІАР). — Тут в неділю, 11-го серпня, на площі Незалежности відбувся мітинг протесту проти ново-оґарєвської угоди про підписання союзного договору. Мітинґорганізований Товариством Захисників деклярації продержавний суверенітет України зібрав близько 2,000 людей.Голова товариства Віктор Борківський у своїй промові сказав,що як не
  буде Союзу, то не буде й голоду. Таку ж думку висловивгенеральний директор Pyx-концерту Микола Кунцевич.Виступили представники УРП і ПЗУ, які підтримали ініціятивуорганізаторів мітингу. Учасники розпочали збір підписів підвимогою проведення нового референдуму з питання виходуУкраїни із СССР. Наприкінці виступив вокальний гурт з
  Тернополя. Мітинґ закінчився виконанням „Червоної калини".Учасники мітингу зустріч на президентській дачісхарактеризували так: „Таємна вечеря в Ново-Оґарєвім, а надесерт — наша Ненька-Україна".
  Як відомо, підписання договору призначене на 20-го серпня.

  Але 20 серпня не відбулося, бо КПРС-КДБ злякалися нас і утворили путч – ГКЧП з плачевними наслідками для себе.
  І, як бачите, шановні, уже у той буремний час я називав улистівках свого товариства та своїх виступах площуЖовтневої Революції Площею Незалежності. Тобто, назвацентрального майдану Києва є моєю інтелектуальною власністю.
  Зараз, для зручності повного прочитання, я подаю у збільшеному варіанті статтю «ВК» за 19 серпня 1991 року «Страсти по договору», якою я, фактично, підписав собі смертний вирок якби ми програли. Я знав на що йду, бо таке було веління Господа Бога та моїх славних предків.
  У даний час нашу перемогу намагаються видати за примітивний розвал СРСР, якого ніхто не міг розвалити. Ні Біла Армія, ні гітлерівська Німеччина, ні будь-хто інший зі зброєю у руках. А ми розвалили мирним, юридичним шляхом, до чого КДБ-КПРС не були готові. Вони привикли заливати усе кров’ю, а ідеологія у них виявилася слабкішою у відношенні до нашої ідеології.

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Anatolij. 27.12.2013 07:32

  Чтоб я был здоров! сша боятся? Очередные понты. сраному сша невтерпежь-так хочется побыстрей на плечах бандеровской мрази и американских подстилок оказаться возле границ России. Как бы не пришлось им за это больно вспоминать, да и подлой украине тоже!

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • конь в ... 27.12.2013 07:27

  Есть предложение: подарить США иактивистов, и недоучек-журналистов , и всех майданутых. Вот тогда они им покажут, как с дураками связываться.

  Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: Земельная реформа: Всемирный банк настаивает на принятии уже осенью
ВБ настаивает на принятии земельной реформы уже осенью
Новости: Адвокатам Януковича отказали в отводе секретаря суда
Адвокатам Януковича отказали в отводе секретаря суда
Новости: "Запад-2017": в СНБО заявили о ракетно-ядерном ударе
"Запад-2017": в СНБО заявили о ракетно-ядерном ударе
Новости: Афиша интересных событий в Украине на 23-24 сентября
Афиша интересных событий в Украине на 23-24 сентября