Фреймут призналась откуда у нее любовь к тотальной чистоте

Автор
1
Фреймут призналась откуда у нее любовь к тотальной чистоте

Оказывается, 36-летняя телеведущая практически с детства была прирожденным "ревизором".

Как и у всех людей, большинство привычек Оли Фреймут с детства. Об этом звезда рассказала в одном из последних интервью. 

Фреймут призналась, что любовь к тотальной чистоты в доме привила ей мама. С детства она учила Олю и ее брата быть опрятными:

"Ненависть до бруду, безладдя – це у мене від мами. Ми з братом щоранку прокидалися від того, що мама мила підлогу. Мої кузени боялися приходити до мене в гості, тому що мама в першу чергу ставила їх в ванну і мила. Говорили: "Ой, ні, тітка Олена знову буде купати!". Нас, п’яти-шестирічок, вона постійно купала, у ванній була купа шампунів, різного мила…", - говорит Фреймут.

"У мене, як і у мами, все повинно бути ідеально. Валерій щовечора купається. Я переодягаю його до чаю, до ланчу, він ніколи в піжамі не вийде на вулицю, хоча ми живемо за містом. Він ніколи не виглядає розхлябано, це дуже важливо і має прищеплюватися з дитинства. У квартирі все повинно бути дуже чисто. У мене білий посуд, біла постіль, тому що на ній відразу видно бруд. Я не буду спати на брудному ліжку – краще постою", - твердо утвеждает Ольга.