Вверх
Мобильная версия

Прокурор не обижается на Луценко за "умственных калек"

Прокурор не обижается на Луценко за "умственных калек"
Экс-министра внутренних дел Украины Юрия Луценко
15:34 Вт, 20 Ноябрь 2012 Телеграф

Представитель государственного обвинения Дмитрий Лобань не обижается на высказывания экс-министра внутренних дел Украины Юрия Луценко.

Представитель государственного обвинения Дмитрий Лобань не обижается на высказывания экс-министра внутренних дел Украины Юрия Луценко в адрес прокуроров.

Об этом Д.Лобань заявил в перерыве заседания Апелляционного суда Киева, отвечая на вопросы журналистов. «Это все свидетельствует об определенном уровне культуры людей. Я на это не обижаюсь», - сказал он.

Как сообщалось, сегодня Апелляционный суд Киева рассматривает жалобу на приговор Ю.Луценко по делу об организации незаконной слежки за водителем бывшего первого заместителя председателя СБУ Владимира Сацюка Валентином Давиденко во время расследования отравления кандидата в Президенты Виктора Ющенко. Комментируя позицию прокуроров, которые заявили, что не видят оснований для удовлетворения ходатайств со стороны обвиняемого, экс-министр заявил: «Я просил бы умственных калек из Генпрокуратуры ссылаться на нормы УПК».

В свою очередь председатель на эту реплику ответил: «Юрий Витальевич, ну, давайте, корректнее». В ответ Ю.Луценко отметил: «Ваша честь, я же не употребляю слово «дебилы». Ну, давайте тогда говорить «продукты скрещивания дуба и дятла». «Прошу суд прекратить со стороны обвинения идиотизм – здесь решается судьба троих людей», - добавил экс-министр.

Новости в одном приложении: "Телеграф (Android, iOS)" - читать удобнее!
загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
2 Комментария
 • гость 20.11.2012 15:44

  это всё равно что обижаться на шавку которая гавкает на вас на улице.

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Віктор Борківський (граф Дунін-Борковський) 20.11.2012 15:41

  Луценко, який корчить себе праведником, особисто вводив в оману народного депутата О. Черноморова з метою спонукати його перестати вірити мені та зібраним мою доказам невинуватості мого сина, чим сприяв усуненню моїм перешкодам слідчим МВС у незаконному звинувачені мого сина у вчинені злочину, якого він не вчиняв. І це у той час, коли за моєю заявою від 27.11.2006 року на ім'я Міністра Луценка про фальшування працівником УДАІ Дроздовим схеми ДТП від 14.11.2006 року слідчим Пастернаком було доведено факт фальсифікації Дроздовим схеми ДТП, але надалі матеріали перевірки моєї заяви було навмисно приховано слідством та не враховано експертами системи МВС. У такий спосіб МВС намагалося врятувати від кримінальної відповідальності І. Васильченко, яка і скоїла злочин. Мою заяву з МВС спершу було відправлено до УДАІ МВС Києва, яке вчинило свій висновок. Усе було усім відомо, у тому числі і Міністру Луценку , іще у січні 2007 року, але виконувалося замовлення на фальшування кримінальної справи проти мого сина. Тому Луценко жодного разу не прийняв мене у свої прийомні дні та часи і намагався ніде не залишити свого підпису на сфальшованих мені відповідях. Про це вказано у постанові Адміністративного окружного суду м. Києва за моєю скаргою на його бездіяльність. А от народному депутату він не зміг не підписати відповіді на депутатське занонення і тому тут залишив свої сліди власної фальсифікації матеріалів кримінальної справи.
  У даний час, у відповідності до норм нового КПК, я готую заяву в ГПУ для притягнення Ю. Луценка до кримінальної відповідальності за зловживання службовим становищем тощо.
  Те, що відбувається зараз із Луценком - є Божою карою за "кришування" ним злочину проти мого сина. Але я істерики не закочував, а зібрав усі докази замовлення злочину самим Луценком. Він, Міністр Луценко, навіть через Адміністративний суд Києва відмовився прийняти мене під час десятків особистих прийомів, довівши суду, через свого представника, що я не є Героєм СРСР, а за так - нічого йому оскверняти свій зір не героєм. Я, у присутності чи не сотні кореспондентів, вручи Луценку як докази крадіжки матеріалів справи слідчими Пастернаком і Тетеруком, так і фальсифікацію експертних висновків експертом Шкуровим. Але він викинув ці документи, які я надав у матеріали справи. Я навіть підписав у прокуратурі Подільського району Києва, на вимогу прокуратури Києва, про кримінальну відповідальність за заяву про скоєння службового злочину названими особами, але і після цього прокуратура побоялася проводити перевірку викладених мою фактів фальшування мінтами справи, що я, як колишній працівник угро, легко розкрутив. Я оскаржив до Подільського райсуду, який зобов’язав прокуратуру провести детальну перевірку викладених мною фактів, а після цього вирішити – або фальсифікатори в тюрму, або я. Це рішення залишив у силі Апеляційний суд Києва, відмовивши прокуратурі у задоволені її касації на рішення суду першої інстанції. Але прокуратура, як і Луценко, не виконує рішення суду. Як бачите, вони називають суддів негарними словами, бо судді вирішують за законом, а не на замовлення породистих хамів із яких не буде панів.

  Я уже подав заявти до ГПУ про притягнення до крпимінальної відповідальності працівників прокуратури за невиконання рішення суду. А завтра подам заяву про притягнення до кримінальної відповідальності Ю. Луценка за службові злочини стосовно мого сина. За новим КПК - кримінальну справу зобовязані негайно порушити.

  Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: Взрыв в столичной многоэтажке: эвакуировали 34 человека
Взрыв в столичной многоэтажке: эвакуировали 34 человека
Новости: В Украине могут появиться платные дороги
В Украине могут появиться платные дороги
Новости: Тука рассказал, почему "ДНР" отключили от украинского света
Тука рассказал, почему "ДНР" отключили от украинского света
Новости: Сексуальность вне возраста: конкурс бикини для женщин, которым за 55 (Фото)
Сексуальность вне возраста: конкурс бикини для женщин, которым за 55 (Фото)