Женя Хамстер — автор порталу Телеграф
Автор
Напрями та категорії: Україна, Політика, Світ, Наука, Суспільство, Війна, Технології
Освіта: Мелітопопольський державний педуніверситет
Досвід роботи – з 2007 року:
- Телеграф: вересень 2020 — по сьогодні
Курси:
- "Школа редакторів" у рамках проекту "Місцева преса як інструмент демократизації України в контексті стандартів ЄС", травень-вересень 2009;
- Програма "Школи професійної журналістики "Нова Україна", квітень-грудень 2009;
- 3-й модуль навчання проекту Medianext "Як нові медіа оптимізують роботу видань? Від внутрішніх інфопотоків до зовнішнього поступу", 22-23 травня 2010 року.
-
Новини Києва
Нам може здаватись, що таке хобі, як birdwatching (птахоспоглядання) – не на часі. Але ми бачимо відео, де наші військові на передовій радіють спілкуванню із живою природою, рятують і фільмують тварин і птахів. А у Шотландії птахоспоглядання разом з прогулянками та медитаціями прописують пацієнтам із психічними розладами, хворобами серця – як допоміжну терапію
- Дата публікації
-
Новини Києва
У Кличка намагатимуться каналізувати весь негатив на керівника метро, вважає експерт
- Дата публікації
-
Новини суспільства
Під час війни у соцмережах українці все частіше пишуть про віщі сни, сни — попередження. Що це: голос янгола — охоронця, робота підсвідомості чи містика? І як зрозуміти, що цей сон — віщий?
- Дата публікації
-
Публікації
У 16-річного хлопця почалися проблеми з печінкою, блювання та відмовили нирки
- Дата публікації