Артемсіль поставить 200 тис. тонн солі для доріг

Читать на русском
Автор
Артемсіль поставить 200 тис. тонн солі для доріг Новина оновлена 10 серпня 2023, 15:04

"Артемсоль", "Автомобільні дороги України" та ПАТ "Укрзалізниця" підписали угоду про співпрацю, постачання, перевезення та оплату солі для посипання доріг.

Державне підприємство "Артемсоль" (Донецька обл.) розпочало постачання солі дорожнім організаціям за прямими контрактами, має намір до кінця року відвантажити майже 200 тис. тонн солі для посипання доріг країни.

Згідно з прес-релізом ДП у вівторок, 31 серпня "Артемсоль", Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" та ПАТ "Укрзалізниця" підписали тристоронній меморандум про співпрацю з метою виконання державних завдань з підготовки дорожнього господарства до проходження осінньо-зимового періоду 2018-2018 мм. Меморандум спрямований на встановлення партнерських відносин, захист інтересів, а також узгодження дій трьох держкомпаній.

В "Артемсолі" відзначають готовність своєчасно та в повному обсязі виконати взяті на себе зобов’язання. Виробничі потужності ДП дозволяють видобути та відвантажити необхідний обсяг продукції у встановлені терміни. Для виконання поставленого завдання "Укрзалізниця" зі свого боку декларує намір регулярно та в повному обсязі надавати придатні для перевезення солі вагони, "Автомобільні дороги України" — своєчасно здійснювати оплату за поставлену продукцію.