Українська компанія виділила 2 мільйони доларів на боротьбу з коронавірусом

Автор
450
Українська компанія виділила 2 мільйони доларів на боротьбу з коронавірусом

Промислова компанія виділила кошти на загальнодержавну закупівлю тестів з виявлення коронавірусу, частина з них відправиться до Дніпропетровської області.

Українська промислова компанія Інтерпайп виділила 2 млн доларів США на загальнодержавну закупівлю тестів на коронавірус, частину з яких буде спрямовано до Дніпропетровської області.

Відповідне рішення було прийнято після зустрічі Президента України Володимира Зеленського з бізнесом 16 березня, поінформували в пресслужбі Інтерпайп.

"Компанія ("Інтерпайп"- ред.) вже виділила 2 млн доларів США на загальнодержавну закупівлю тестів на коронавірус, частину з яких буде спрямовано до Дніпропетровської області", - йдеться у повідомленні.

В Україні створять спецфонд для боротьби з коронавірусом

Також компанія прийняла рішення перенаправити 35 млн гривень, які матимуть в результаті "податкових канікул" згідно з ухваленим законом №3220, на антикризову програму боротьби з коронавірусом у Дніпрі і Дніпропетровській області.

Інтерпайп - українська промислова компанія, виробник безшовних труб і залізничних коліс. Продукція компанії постачається більше ніж до 80 країн світу через мережу торговельних офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2019 році Інтерпайп реалізував 798 тис. т готової продукції, в тому числі - 203 тис. т залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів здійснюється під брендом KLW.