Air Canada звільнить більше половини співробітників

Автор
449
Air Canada звільнить більше половини співробітників

За оцінками компанії, постраждають від 19 тисяч до 22,8 із 38 тисяч співробітників. Усім їм розіслали листи з цією новиною електронною поштою.

Найбільша канадська авіакомпанія Air Canada оголосила, що прийняла рішення до 60% скоротити кількість співробітників для економії коштів і розподілу навантаження при швидкому зниженні трафіку.

Керівництво змушено піти на масові скорочення через загальну ізоляцію. Люди набагато менше літають. Кількість рейсів Air Canada скоротилася на 95%, 225 літаків компанії простоюють.

Скорочення почнуться 7 червня.

Канадський Союз державних службовців (CUPE) заявив, що він перебуває в заключній стадії переговорів з Air Canada щодо пом'якшення наслідків та інших питань.

Україна у квітні втричі скоротила імпорт електроенергії

Профспілка, яка захищає інтереси бортпровідників компанії, попросить їх скоротити робочий день, піти у відпустку на термін до двох років або звільнитися з наданням привілеїв на перельоти.

Пандемія коронавірусу COVID-19 фактично зупинила авіаперевезення. Скасувалася безпрецедентна кількість рейсів у всьому світі. Авіакомпаніям доводиться шукати способи компенсувати свої збитки.